Mbretëresha e pasuri


 

Mbretëresha e pasuri është një lojë e shkëlqyer slot që ju ofron me 117,649 Megaways për të fituar. strukturuar mbi 6 x 7 grid mbështjell, ky Big Time lojrave mundësuar bukuria vjen me malet e egra të plotë mbështjell dhe një tipar Reel Clone. The graphics janë prerë qartë dhe të ketë një të ndjehen mbretërore atyre me simbole xhevahir-studded adorning rrotullat.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi

lojrave Big Time është një hyrje e re në internet kazino industrinë e lojrave dhe ka lëshuar dhjetë slot games deri më tani dhe gjithashtu BlackJack në internet dhe të Roulette. Me seli në Australi, Sydney, ata kanë konsumatorët në formën e kazinove të famshme botërore të përhapur në të gjithë botën. lojrat e tyre janë në dispozicion në më shumë se njëzet gjuhë që fliten në pjesë të ndryshme të botës.


ipad-queen-i-pasuri

Për lojë

Mbretëresha e pasuri është një shumë mbresëlënëse në kërkim game slot që vjen me një strukturë unike mbështjell. ajo ka 6 lëkundet me 7 Simbolet zënë secila prej saj. Këto simbole janë Syri i Horus, scarabs, Ra Jewels së bashku me Mbretëresha veten që vepron si të egra. E gjithë Shikoni dhe të ndjehen e lojës është e stilit të lartë dhe një tregues për çdo gjë luksoze. Mbretëresha mesmerizing jep një koeficient 7x për çdo fitore në lojë bazë dhe shpejt zëvendëson të gjitha simbolet në një shtjellë të bërë të plotë mbështjell egra. Pra, nëse ju bëni një kombinim fitues duke përdorur 2 lëkundet egra, ju merrni një pashëm 49x shumëzues. The pyramid symbol is the only symbol that pays even if you land two of them on the adjacent reels. Ka të tjerë nëntë simbole përveç të egra dhe duke përfshirë simbolet e kartës së gjashtë luajtur. pagesa e tyre mund të kontrollohet duke klikuar në butonin Paytable.


iphone-queen-i-pasuri

tipar Reel klon ndodh rastësisht në çdo rrotullim. Këtu rrotullat e shumoftë prodhuar deri në gjashtë rrotullat identike. për më tepër, makinë të plotë të egra të shumohen prodhuar deri në 5 grupe të lëkundet plotë të egra dhe një shumëzues të rastit merr zbatuar ndaj tyre.

Megaways ju ofron 117,649 mënyra për të bërë kombinimet fituese. Kjo është e mundur vetëm për shkak të mbështjell të zgjeruar strukturën i.e 6 reels dhe 7 simbolet grid.

Mbretëresha e pasuri ka një kthim mjaft të mirë për lojtar përqindje e 96.9. Bast minimale përdorur për të luajtur është 0.20 dhe maksimale është £40.


CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Mbretëresha e pasuri është një kërkim slot shumë të mirë egjiptian themed që premton fitore të mirë për lojtar. Mbështjell egër e plotë dhe tiparet Reel klon janë mjaft mbresëlënëse dhe të ju lejojnë të ketë një argëtim të plotë duke luajtur atë.