King Kong

 

Ka shumë lojëra elektronike në internet celulare në dispozicion për lojë që janë të bazuara në të famshëm të famshme, seri TV, dhe filma. King Kong (Gen Next) është një prej tyre, dhe kjo tashmë është e popullarizuar në mesin e dashuruar fatit. Në bazë të famshme 1933 filmi me të njëjtin emër, kjo slot është historia e një bandit gjigant i cili është shumë i zemëruar dhe është në rrugën e tij për të shkatërruar New York City. Ju keni për të shpëtuar qytetin nga kjo krijesë e tmerrshme dhe ju do të keni për të shpëtuar jetën e Gorilla. Ju do të merrni disa shpërblime të mahnitshme për të shpëtuar qytetin. Ju gjithashtu do të fitojë të mahnitshme 150 rrotullime falas duke shpëtuar King Kong nga aeroplanët. Çdo tjerr do të jetë e plotë të veprimit fast-paced dhe argëtim, kështu që të merrni gati për të eksploruar më shumë në lidhje me këtë slot tronditës në internet.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi:

Kredia e zhvillimit dhe nisjen e këtë lojë të mrekullueshme shkon në NextGen lojrave. Kjo kompani mban pozitë të lartë në listën e zhvilluesve kryesore të botës në internet slot. pa dyshim, të mirë lojë online zhvilluesve të punojnë për këtë kompani dhe kështu me sukses nis lojra mbushur me grafikë të klasit të parë dhe karakteristika bonus zbavitëse. King Kong (Gen Next) është gjithashtu një shembull i madh i krijimtarisë zhvilluesve ', i cili ka marrë popullaritet të madh në botë lojrave online.

Kingkong-500x260

Për lojë:

Duke luajtur King Kong (Gen Next), një 5×3 mbështjell dhe 25 slot linjë pagese në internet, do të jetë një eksperiencë të paharrueshme për ju. Të lëkundet dhe sfond është zbukuruar në një mënyrë që loja duket mjaft e ngjashme si origjinal film King Kong. Zhvilluesit e kanë përdorur objektet kryesore të filmit si simbole kryesore. King Kong është simbol i egër dhe logo lojës është simbol shpërndaj. Të wagers shkojnë në mes 25p dhe £ 50 dhe çdo rrotullim shkakton animacione të mahnitshme në ekran.

Kingkong-500x370

Toka simbolin King Kong simbol të egra në mbështjell 3 dhe King Kong shkon tipar Ape do të ketë shkaktuar. Tani simboli i egër do të zgjerohet dhe të mbulojë të gjitha pozicionet në mbështjell nga goditja në ekran. Ky funksion i shpërblen çmime të mëdha për lojtar, nëse egër krijon të mira sekuenca fitues me simbole të tjera me vlerë të lartë.

King Kong (Gen Next) online slot ka një funksion të mahnitshme tjerr pa pagesë, e cila quhet tipar King Kong Smash. minimum Land 3 shpërndan kudo në pesë makinë dhe këtë funksion do të aktivizohet. Tani ju do të keni për të ndihmuar King Kong në goditjen aeroplanët. Ju mund të fitojë deri në 150 pa pagesë vishet në qoftë se ai me sukses të shkatërron të gjithë aeroplanët. një numër i madh i rrotullime falas do të jetë e mjaftueshme për të shtuar shumë shpërblime në llogarinë tuaj lojrave dhe në fund të fundit në llogarinë tuaj bankare.

CoinFalls Casino PlayNow

vendim:

King Kong (Gen Next) online slot paraqet krijimtarinë e vërtetë të zhvilluesve NextGen Gaming. Ky tipar lojë të pasur është një zgjedhje e madhe për argëtim dhe të rëndë fitoreve.