Miliona maniak

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

 

 

Loja intriguese slot e Miliona maniak pa vishet asnjë depozitë uk ju merr direkt në një laborator të shkencës me të gjitha pajisjet e shkencëtarit rreth jush për t'ju dhënë të ndjehen të përsosur për të qenë një shkencëtar. Të gjitha simbolet janë zgjeruar grafikisht me një karikaturë të ndjehen të ju jap të ndjehen fundit qeshur. Me një zë shokuar sfond, kjo NetEnt pa pagesë vishet asnjë depozitë uk slot ka arritur shumë lehtë për të tërhequr dashuruar slot drejt këtij slot.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Zhvilluesit e Miliona Manic

NextGen Gaming ka qenë në kazino lojrave horizont që prej 1999. Që atëherë, kjo zhvilluesi i ka mblodhën fjalë për fjalë në tregun e lojrave me lojëra elektronike lojëra të të gjitha zhanreve, -Herë të parë të rregullt apo lojtarët larg. Fokusi kryesor i kësaj kompanie është sjellë larmi në industrinë e lojrave. Kjo është arsyeja pse ata janë gjithmonë duke u përpjekur për pa pagesë vishet asnjë depozitë uk themes nga lëndë të ndryshme. Kompania ka degët e saj në shumë vende të botës duke sjellë një shumë e shije nga prejardhje të ndryshme kulturore anëtarët e tyre ekipit vijnë nga.

iphone

Rreth lojë

krijuar me 5 reels, 25 paylines Miliona maniak është i njohur për një mori karakteristika bonus në gameplay . Simbolet janë të krijuar me temën kartonave. Ju do të shihni bimë pazakontë, shishe Potion, dhe zvarranikët rrëshqitës të gjitha së bashku rrotullat.

Një shkencëtar i çmendur mjekër është simbol 'egër'. 5 simbole të egra në rrotullat mund të rezultojë në 40x kunjit tuaj. The scatter is the Manic Millions symbol. Të shpërndan mund të ju ndihmojë për të 50x kunjit tuaj. You can bet from 25p a spin to £625 per spin. Kjo i jep wilds të rastit për ju gjatë gameplay tuaj.

ipad-500x-370

Igor Wild Bonus tipar

Nëpërmjet funksion egër bonus të Igor, 3 Wilds janë shtuar në mënyrë të rastësishme në makinë dhe për të dhënë deri në 10 rrotullime falas. Këto janë ri-triggerable edhe deri në 20 rrotullime.

Electrifying Pa pagesë Lojërat tipar

Ky tipar është i aktivizuar nga të paktën 3 Miliona maniak simbole Bonus në rrotullat.

Igor Scatter Bonus tipar

Igor shton një shpërndaj në 3 reels mesme për të fituar bonus përmes simbol bonus shpërndaj.

CoinFalls Casino PlayNow
 

përmbledhje

Për shkak të faktorit quirky surprizë, ajo është e dashur sidomos nga lojtarët e fatit, pasi kjo është zakonisht nuk paraqesin në lojëra më të madhe slot. Pavarësisht se, NetEnt ka arritur të bëjë një gameplay të thjeshtë për shkak të cilat një numër në rritje të lojtarëve janë duke u përpjekur këtë pa pagesë vishet asnjë depozitë uk slot game.