Cash Buster

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

 

Është Slots New Mobile Bill projektuar dhe zhvilluar nga SMS që ju keni. Kjo është një llotari – themed lojë që ka aftësinë për të siguruar ju me shpërblime të para çastit. Përbërë nga zare dhe blloqe me ngjyrë, Kjo Bill Online Mobile Slots SMS është një trajtojnë si në aspektin e grafikë dhe gameplay.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i Cash Buster

Instant Win Gaming, i njohur gjerësisht si GNP është lider në industrinë kur është fjala për hartimin dhe zhvillimin e lojëra me shpërblime të menjëhershme. lojrat e tyre janë të thjeshta por të ndryshme. Ata kanë përvojë të një dekade në ofrimin e lloje të tilla e lojrave online për llotaritë. Këto janë të dashur nga lojtarët lotari në të gjithë botën.

 

Për lojë

New Mobile Slots SMS Bill është një pushim i mirë nga lojrat e fatit të rregullta. Kthimi në lojtar përqindje është 85.30. Kjo nuk është aq i mirë sa lojëra elektronike, por është shumë mirë kur është fjala për lojërat e fatit. Këtu ju keni për të vendosur zare kodrina për të grumbulluar çmimet. Ju merrni tetë shanse për ta bërë këtë. Këto çmime janë fshehur prapa blloqeve me ngjyrë në rrjet në të djathtë të ekranit.

Zare kodrina është vendosur që rezulton në duke treguar një fytyrë me ngjyrë në frontin e ju në ekran. Çdo roll do të sjellë një ngjyrë dhe blloqe përputhen se ngjyra janë shkatërruar. Çdo blloqe ngjitur të njëjtën ngjyrë janë të shkatërruar. Secila nga këto blloqe të shkatërruara zbulojnë një çmim fshehur. Qëllimi juaj është që të shkatërrojë një bllok të tillë që ka një çmim të menjëhershme lidhur me të. Nëse ju jeni në gjendje për ta bërë këtë, ju janë dhënë me një fitore të menjëhershme. Gjithashtu, në qoftë se ju plotësoj një rresht të tërë me çmime, ju merrni një çmim. për më tepër, ju mund të përfundojnë duke shkatërruar një bllok që shpërblime ju një roll zare shtesë.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Kjo Bill Online Mobile Slots SMS është një duhet të luajnë për lojtarët që vdes për të luajtur një lojë të pamend ende zbavitëse. Thjeshtë për të kuptuar, e madhe për të parë në, shpërblime shpërblime të menjëhershme janë tre karakteristika që e bëjnë të dal nga pjesa tjetër e lojrave të të njëjtit zhanër. Ju duhet të luajnë atë të paktën një herë për të dini se çfarë një lojë të mrekullueshme është.