Hi Lo Blackjack

Starburst

Hi Lo BlackJack

Duke e çuar në një kthesë të re në lojë tuaj të rregullt të Blackjack është Hi Lo Blackjack. Kjo add-on funksion ju lejon të bast mbi vlerën e kartës së dytë që do të trajtohen nga tregtari. Ju ose mund të bast atë të ketë një vlerë më të lartë ose më të ulët vlerën e kartës së parë. Edhe pse kjo nuk do të ndikojë në lojë aktuale, ajo shton për në fitimet tuaja dhe ka një ndikim të rëndësishëm në RTP të lojës, si dhe.

starburst fun slots

Rreth Zhvilluesit e Hi Lo Blackjack

Zhvilluar nga NYX-reale, Hi Lo Blackjack është një rezultat i partneritetit të dy kompanive të lojës në zhvillim. Dyshja u bashkuan në shkurt 2015 dhe ka qenë duke i dhënë nga lojërat më të mira kazino celular që nga atëherë.

Rreth lojë

Hi Lo Blackjack është loja juaj e zakonshme e Blackjack me një kthesë mirëpritur. Nuk është asgjë e komplikuar për këtë shtesë. Bast tipar Hi Lo thjesht shton fun në lojë. Me zakonshme gjashtë kuvertën e kartave dhe baste, loja vazhdon si ju do të dini. Zgjidhni patate të skuqura në varësi të vlerës së bastit që ju doni të vendosni, dhe bastet që ju dëshironi për të luajtur. Pasi të bërë, goditi butonin marrëveshje për të filluar lojën.

Hi Lo është një nga baste ju të luajnë gjatë Blackjack. këtu, lojtar merr një shans për të bast mbi vlerën e kartës së dytë që do të jetë tërhequr nga tregtari, pasi kartat e para janë vendosur në tryezë. tani, lojtari ose ka për të zgjedhur të lartë apo të ulët, kjo eshte, ju duhet të mendoj nëse karta e dytë do të jetë i një apo një vlerë më të lartë të ulët se karta e parë. Në qoftë se ju me mend saktë, atëherë ju merrni paguar për atë menjëherë. Skenari tjetër fitues është kur totali i 21 është arritur në kartën e vetë të dytë. A Push ndodh nëse karta e parë ishte një Ace, dhe e dyta gjithashtu duket të jetë një Ace. Lojtar do të humbasin bast nëse kartela e dytë është një Ace, ndërsa e para nuk është e, ose në qoftë se është i pasaktë mend.

Pasi bast Hi Lo është e gjatë, loja e rregullt e Blackjack rinis. Getting një total prej 21 ose afër saj është qëllimi i lojës.

përmbledhje

Me RTP e 99.92%, Hi Lo Blackjack është një version të mahnitshme të Blackjack rregullt. Nëse jeni duke kërkuar për disa argëtim shtesë në lojë tuaj të preferuar kazino, atëherë kjo është lojë e drejtë për të investuar në.

Best Games