Mega Jade

Substitution Symbols

Red Tiger Gaming është software zhvilluesi pas një kinez-themed lojëra elektronike celular të njohura si Mega Jade. Ky vend i caktuar i ri celular vjen me 5 lëkundet dhe vetëm 10 paylines, por ka kolosale (3×3) lodh gur i çmuar simbole që mund të fitojnë fitore masive, si dhe një çmim i parë. Ju mund të mësoni më shumë për këtë 3×3 gur i çmuar dhe karakteristika të tjera nga leximi shqyrtimin poshtë.

Unique Gameplay

Luaj këtë Slots New celular me një shenjë

Pasi të keni identifikuar një faqe online lojrave që ofron Mega Jade si një opsion lojrave. Ju mund të regjistroheni-up me faqen e internetit dhe të fillojnë të luajnë këtë lojëra elektronike celular të ri në mënyrë të vërtetë të parave. Si me të gjitha lojëra elektronike celular ju do të kërkohet për të vënë baste tuaj para se ju mund të filloni një lojë në mënyrë të vërtetë të parave.

Për Jade Mega, basti minimumi i lejuar është një shenjë e 20P për rrotullim. megjithatë, bast maksimale është shumë më e lartë dhe kjo është 500 £ per rrotullim. Opsioni i bast bën këtë video-slot një lojë për të dëshiruar nga të dy aksione ulët dhe të lartë lojtarët.

Simple Dhe paced Fast Gameplay

Lojtarët mund të luajnë Mega Jade nga pajisjet më të madhe celular, nëse kjo është një telefon celular, smartphone ose tabletë kjo lojëra elektronike celular të ri mund të arrihen dhe të luhet. Dizajni grafik është në HD me lëkundet paturit e një ngjyrë të thjeshtë të bardhë, në mënyrë që të nxjerrë në pah simbolet ngjyra të ndezura. Ka standarde simbolet kartë luajtur me ngjyra të ndritshme të cilat janë ikona me vlerë të ulët në shfaqje.

Për simbolet e me vlerë të lartë, ju keni një drejtkëndësh lodh, a pesëkëndësh nefrit, disa gemstones Jade dhe një rreth lodh përshtatur në ar. Rrethi lodh përshtatur në ari është një simbol shumë fitimprurës. By ulje 3, 4 ose 5 i këtij simboli rrethit lodh në një linjë pagese aktive, ju do të fitoni 50, 100 ose 500 monedha përkatësisht. Gemstones lodh janë të njohur për të dalë bërë pirg tërësisht në rrotullat, ata gjithashtu mund të tokës në një numër të lëkundet. Ju do të fitoni një kombinim fitues, kur ju ndeshje deri simbolet në rrotullat e afërta. Kjo është një video slot thjeshtë dhe të shpejtë-paced me një qarkullim të shpejtë të raundeve.

Një Slots New Mobile me një top fituar Colossal 3×3 Jade gur i çmuar Symbol

Kolosale 3×3 lodh gur i çmuar simbol është tërheqjen kryesore e Jade Mega. Arsyeja për këtë është për shkak se ju jeni të siguruar një kombinim fitues sa herë që ju jeni në gjendje të tokës këtë simbol kolosale.

qarqet Jade mund të fitoni në mes 50 dhe 500 Monedha në qoftë se ju e tokës 3 te 5 nga simboli, ne anen tjeter, 3×3 lodh gur i çmuar do të merrni ju 9X çdo gjë që ju mund të fitojnë nga simboli rrethit lodh. Nëse jeni me fat të mjaftueshme për të tokës si rrethit lodh dhe 3×3 Simbolet gur i çmuar kolosal lodh, ju do të jetë në për një pagim masive në këtë lojëra elektronike celular të ri.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo është një vend i caktuar i ri celular me definicion të lartë (hD) dizajn grafik. The gameplay është e bukur dhe Addictive, ndërsa 3×3 Simbolet gur i çmuar ulje në rrotullat do të garantojë që fiton dhe një më shumë se një pagim të mirë.

Substitution Symbols