NRVNA

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply


 

NRVNA përdor një temë të shkëlqyer hapësirë ​​dhe kohë-bazë e cila do të argëtojnë të gjithë. Ai përbëhet nga 30 paylines dhe 5 reels. The gameplay zbavitës do të bëjë që ju të rrotulluar rrotullat në mënyrë të përsëritur dhe simbolet bie shumë në sy do të angazhohen në lojë.


CoinFalls Casino PlayNow

Ju do të gëzojnë këtë lojë kështu që mos harroni për të luajtur për argëtim në kazino tonë. Ju mund të regjistroheni për të lira në Coinfalls Kazino duke depozituar një shumë prej deri në 50.00 £ dhe për të marrë një 200% përputhen deri bonus.

Rreth Developer

NetEnt ka projektuar këtë lojë fantastike mbështjell cila ka grafika nivel të lartë dhe sfond muzikë të lë pa frymë. NetEnt ka qenë dizajnimi lojëra elektronike klasike dhe lojra kazino të cilat janë të larta në cilësi dhe kjo është një nga lojërat e saj më të mira.


nrvna-i-phone

Rreth lojë

NRVNA ka një temë madhështore e cila do të krijojë një interes të madh dhe rrotullime e kësaj loje janë aesthetically bukur. A coin size from 0.01p to £150.00 can be fixed in this game.

NRVNA përdor simbolet bazë të tilla si 10, J, A, K, dhe Q për të paguar ju shumëzuesit e deri në x125.

Simbolet kryesore në këtë lojë të përbëhen nga një tërfili katër gjethe, patkua, vishnje, sevens, dhe këmbanat. Këto simbole mund të ju paguani një shumëzues fantastike deri në x2, 000. Loja përdor simbolin e egër e një ylli të bardhë brenda flluskë rozë i cili zëvendëson të gjitha imazhet në rrotullat, përveç logos shpërndaj.


nrvna-i-phone

Shpërndaj logo është një diamant i bardhë mbështjellë në flluskë portokalli dhe aktivizon e rrotullime falas funksion. Nëse ju tokës në tre simbole identike të imazheve shpërndajnë ju mund të fitojë deri në 10 rrotullime falas dhe katër shpërndan do të merrni ju 15 rrotullime falas dhe 5 shpërndan do të fitojë 30 rrotullime.

Ndërsa rrotullime falas janë tjerrje tipar NRVNA rrota është shkaktuar, ku ju merrni një shumëzues i x10 së bashku me 2 rrotullime falas shtesë. Loja gjithashtu ka një regjim Autoplay ku ju mund të vendosni automatikisht rrotullat për të tjerr e cila do të shkaktonte fitore të mëdha. Pra rri duarkryq dhe relaksohuni. Ajo tërheq një RTP shkëlqyer të 96.60%.


CoinFalls Casino PlayNow

Vendimi i formës së prerë

NRVNA është një fantazi e bazuar slot video që premtimet për të siguruar kënaqësi dhe argëtim. Nëse ju jeni një dashnor i lojëra elektronike dhe duke kërkuar për një lojë të shkëlqyer slot atëherë kjo nuk do t'ju zhgënjej. Regjistrohuni falas në kazino tonë për të marrë një paketë të mirëpritur të shquar 200% në depozitë tuaj të parë deri në £ 50.00.Hurry bashkuar kazino tonë tani!