Roulette Evropian

 

Nëse jeni duke kërkuar për ndeshjen e drejtpërdrejtë ruletë me karakteristika të thjeshta ende realiste dhe grafika, Roulette Evropian është më e mira për ju. Në këtë Pa pagesë Bonus Roulette Faqes, ju mund të luajnë me numra nga 1 te 36 dhe një zero e vetme. Numrat janë të shënuara në mënyrë të rastësishme në spote alternative kuq e zi në timon ruletë. 3D grafika e kësaj loje ofron një përvojë reale me një pamje të ngushtë-up të timonit. Kështu që ju mund të shikoni qartë topin kodrina dhe ku tokat. Nuk është një opsion hipodrom bast në këtë variant shumë. Kufijtë basteve e kësaj loje të fillojë me një minimum prej £ 0.20 në një maksimum prej £ 100 në pozicion.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i ruletë Evropian

Kjo dizajnuar në mënyrë profesionale Pa pagesë Bonus Roulette Faqes lojë është krijuar nga NetEnt. Një nga zhvilluesit më të mëdha në botë me qindra e lojrave nga kategori të ndryshme kazino të tilla si lojëra elektronike, tavolinë dhe lojra tregtari gjalla.

Për lojë

Në këtë të thjeshtë Pa pagesë Bonus Roulette Faqes lojë, ju mund të vendosni baste tuaj në numrat e ndryshme duke përfshirë baste jashtë. Pozicioni ku ju mund të fitojë shpërblim më të lartë është e drejtë e vetme me 35 kohët e shumës së përgjithshme tuaj bast. Ka katër baste të ndryshme brenda më shumë që ju mund të fitojë nga. Ndarja përbëhet nga dy numra të ndryshëm dhe paguan 17 për një kur balls të tokës në ndonjë nga ato dy. në mënyrë të ngjashme, rruga ka tre numra në një kolonë me pagën e 11 për një. Corner përbëhet nga katër numra dhe paguan 8 për një. më në fund, linja që ka gjashtë numra paguan 5 për një në bast tuaj të përgjithshëm.

Tipari më i mirë i këtij slot është se ajo mund të luhet në lojëra elektronike në internet asnjë celular depozitave dhe më tej, karakteristika bonus mund të jetë shkaktuar në qoftë se ju do të tokës tre ose më shumë simbole shpërndaj planetit kudo në rrotullat. Në qoftë se ju do të ketë sukses për të bërë këtë, atëherë ju do të jepet dhjetë rrotullime shik falas. Çdo fitojë bërë gjatë këtij raundi do të shumëzohet me 2x dhe nëse egër është i përfshirë, atëherë ajo do të shumohen nga 4x. Nëse jeni me fat të mjaftueshme dhe janë edhe më tej në gjendje të tokës tri shpërndan më shumë, atëherë ajo do të ju lejojnë të ri-shkaktojnë rrotullime.

  • bast jashtë: Ekzistojnë pesë lloje të ndryshme të basteve të jashtme që ju mund të fitojë nga. Kuqe-zi, të lartë të ulët, Odd-edhe, kolona dhe duzinë janë pozicionet. Gjykonin këto ndihma këtu janë 1 te 1 me përjashtim të kolonës dhe duzinë me 2 te 1. Probabiliteti i këtyre basteve është shumë më e lartë se baste brenda dhe kështu ju mban në një mënyrë të fituar.
  • Rezultatet lojë: Kjo lojë falas Ruletë Faqes Bonus tregon rezultatet e dhjetë ndeshjet e fundit në ekran kryesor. Ekziston edhe një tab histori që ju tregon rezultatet e fundit 100 lojërat. Këto stats ndihmojë ju të luajnë me një strategji më efektive për lojërat tuaja të ardhshme.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Me mendje-defekt grafika 3D dhe karakteristika të mrekullueshme për t'ju ndihmuar të fitojë lehtësisht, kjo Pa pagesë Bonus Roulette Faqes Loja ka buzë më të ulët shtëpi të 2.7%.