Silver Lion

 

kjo pa pagesë vishet automat është 5 reels dhe 1024 mënyra për të fituar. Vendosur në rrafshin e Afrikës kjo ju jep një të ndjehen të një safari që jeton në xhungël. Simbolet krejtësisht kompliment temë. Slot është mbi të gjitha rrotullime falas dhe koeficientet. Muzika është joshës dhe gameplay qetë do të ju mbajë tëri.

CoinFalls Casino PlayNow

Për zhvilluesit e lojëra elektronike Gypsy Hënëgames kuti rrufe janë zhvilluesit e kësaj linje pa pagesë vishet automat. Ngritur në 2004 kjo kompani ka qenë e dhënë lojra me cilësi të lartë për të kazinove të ndryshme online.

Për lojëKjo eshte nje 5 mbështjell dhe 1024 mënyra për të fituar slot. The minimum bet per spin is 40p and the maximum is £50. kjo pa pagesë vishet automat do të ju merr në xhunglave të Afrikës. The purple skies and the yellow grass is fully complemented by the wildlife noises playing in the background. Ky vend i caktuar është në dispozicion në platforma të shumëfishta si celularin tuaj, desktop dhe tablet tuaj.
Fiton mund të bëhen nga rreshtim të paktën tre simbole nga e majta në të djathtë në rrotullat. Simbolet e ndryshme të tjera janë zebras, hipi, Meerkats, një luftëtar i Afrikës, J, Q, K,9 dhe 10. Simbolet jo-foto kanë një vlerë më të ulët.
Simboli i egër është një foto e një pemë në një muzg. Simboli i egër mund të zëvendësohen për çdo simbol përveç shpërndaj.

Simboli shpërndaj është një diamant rozë që aktivizon të rrotullime falas shfaqë kur tre ose më shumë të tokës në rrotullën. simbole të tjera janë të animuar edhe. Të tre të shpërndara mund të ju jap 8 rrotullime falas. 4 diamante mund të ju jap 10 rrotullime falas dhe 5 diamante mund të ju jap 20 rrotullime falas. Çdo egër se tokat me këtë funksion do të japë një 2x apo 3x shumëzues dhe në qoftë se dy ose më shumë pemë tokës në rrotullën atëherë koeficientët do të jenë të kombinuara.
Gjithashtu nëse keni tokë dy diamante përsëri gjatë rrotullime falas funksion ju do të merrni pesë rrotullime shtesë. Dhe në qoftë se ju tokës 3 të shpërndara gjatë rrotullim falas raundin bonus merr ri-shkaktuar.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Edhe pse dizajni i këtij pa pagesë vishet automat Nuk është shumë e sofistikuar, grafika janë të pastër dhe të freskët. The gameplay është e qetë dhe interesante. me 1024 mënyra për të fituar askush nuk do të kthehen pa fituar asgjë. Të plotë me të gjitha tiparet e lirë tjerr dhe koeficientet ky vend i caktuar është me vlerë duke marrë një shans.