Bonus Mayan

 

Dëshironi për të fituar disa çmime ekstra? Produkt i se keni zhvilluesit e programeve lojrave, Bonus Mayan është një për ju. Kjo është një interesante slots lirë tjerr paguajnë me telefon tipar ka një çmim të garantuar për çdo lojtar. Gameplay është shumë e thjeshtë, por interface është befasues. Efektet e të shëndosha sfond gjithashtu të bëjë një punë të madhe në shtimin eksitim. Loja sillet rreth 9 maska ​​që zbulon të gjitha fitimet tuaja. The graphics janë me siguri misterioze dhe ka një shumë e fat të përfshirë në qoftë se ju doni të fitojë të mëdha në atë. Pjesa më e mirë është se ajo është në dispozicion në të gjitha kazinove me slots pa tjerr paguajnë me telefon tipar në të cilën ju mund të bëni depozitën automatikisht dhe shuma do të shtohet në faturën e telefonit tuaj. Pa pagesë tjerr lojëra elektronike të paguajnë me telefon është një mënyrë e madhe për të shpëtuar veten nga aksidentalisht rrjedhjen ndonjë informacionin e llogarisë bankare personale të lidhura.

CoinFalls Casino PlayNow

Amazing slots pa tjerr paguajnë me telefon

Ka disa karakteristika të vërtetë interesante të Bonus Mayan si ka 9 maskë që është rregulluar në një rreth në ekran që tregon 9 Çmimet. Madhësia bast mund të zgjidhet duke klikuar mbi të + dhe – nënshkruajë në ekran. Nuk është një buton Luaj që duhet të shtypni në mënyrë që të fillojë. RTP i kësaj loje është gjithashtu shumë e lartë, duke arritur në rreth 89.86% që do të thotë se për çdo 100 £ keni shpenzuar, dha do të japë përsëri £ 89,86. Kështu që të merrni në çdo kazino online dhe të bëjnë përdorimin e të slots pa tjerr paguajnë me telefon për të shijuar këtë pjesë të mahnitshme të punës.

gameplay

The gameplay i kësaj është shumë e lehtë. Sa më shpejt që ajo fillon, ju janë dhënë për të zgjedhur madhësinë e bastit tuaj. Pas kësaj, ju goditi butonin Play. Ju ose mund të klikoni në maskë individuale ose ju thjesht mund të klikoni mbi të zbulojë të gjithë butonin për të treguar të gjitha gjërat në të njëjtën kohë. Nëse ju zbulojnë tre sasi të përputhen çmimin në lojë bazë, ju do të fitojë këtë shumë. Pas të gjitha 9 lojëra elektronike të mbushur, ju do të zhbllokuar lojë bonus. Ky raund garanton një fitore. Kështu që, shuma e parave të çmimit të fitojë për këtë do të shtohet për të fituar tuaj të përgjithshëm. Shkoni në një slots pa tjerr paguajnë me telefon Kazino dhe të fillojnë të bast në mënyrë të sigurtë.

CoinFalls Casino PlayNow

vendim

Slot ka grafikë të madh, Efektet joshës shëndosha dhe gameplay interesante. Përveç kësaj, ajo është në dispozicion në kazinove me slots pa tjerr paguajnë me telefon tipar. Nuk ka mbetur nga GPN mungon asgjë në ndonjë nga arena.