Fortunes Lucky Rosella-së

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1Win Real Money Online

Fortunes Lucky Rosella-së është një projektuar rishtazi kazino celular slot lojë që është mundësuar nga Core Gaming. Rosella, një tregimtar i njohur pasuri mund të parashikojë të ardhmen për lojtarët në slot duke bërë magji dhe mister si temë për këtë lojë slot. Lojtarët janë argëtuan me grafikë ngjyra 3D, animacione dhe këmbë qetësues përgjimi muzikë popullore. Slot ka të bukur dizajn të stilit të lartë kartonave. Slot është lehtësisht në dispozicion në tavolinën e punës, PC, iPhones, Android pajisje të lëvizshme dhe tableta. Dikush mund të presin një RTP së 94.51%.


CoinFalls Casino PlayNow

Future parathënë me fatet fat Rosella-së!

Fortunes Lucky Rosella ka pesë lëkundet tre rreshta dhe njëzet slot paylines.The është i bazuar në një qytet të vogël me rresht e dyqaneve dhe në një kasolle me trungje në qendër, një do të gjeni tregimtar pasuri njohur si Rosella. Rosella ka një top të kristaltë duke pritur për një lojtar për t'u bashkuar e saj për parashikim, dhe një tenxhere qëndron në anën e djathtë mbi zjarr të vogël. Dikush mund të ketë një bast minimale prej 20p per tjerr në një bast maksimum prej £ 100 në rrotullim.

Fortunes Lucky Rosella-së

Simbolet me vlerë më të larta për këtë slot përfshin një trëndafil të kuq, cigan, një patkua, një 7, një diell, një Four-Leaf Clover, katër gemstones me ngjyrë dhe një Hamsa, ndërsa simbolet vlerë më të ulët janë të përfaqësuar nga pesë simbol kartë e lojës që është e 10, J, Q, K dhe A.

Rosellas fatet fat

Simboli i egër për Fortunes Lucky Rosella-së është Red Rose i cili do të veprojë si zëvendësim për të fituar kombinime ndërsa simbolet shpërndaj janë katër simbole bonus.

Features bonus

tipar kolosale Wild - Rosella sjell në mendje deri blloqe të mëdha të simbol duke e bërë atë shumë më të lehtë për të fituar.

  • Big Win tipar - Player mund të goditur një fitore të madhe ose mega.
  • Wild Reel tipar - 1 ose reels shumta magjike do të kthehet në të egra.
  • Lucky Wild feature – Here payout is increased by 7x multiplier.
  • Pesë nga funksion Kind - Ajo garanton 5 e llojit të fitojë.
  • Freespins funksion - Për të gjeneruar atë, një nevojë për të tokës simbol bonus në 1,3 dhe 5 lëkundet në të njëjtën rrotullim. Nëse dikush e tokës 2 shpërndan, Magpie vullneti krahut mbi mbështjell dhe do të shtojë një shtesë pa-rrotullim të 1 të 3 vazo. Ngjyra e shpërndaj në mbështjell 5 do të vendosë se çfarë lojtar ka fituar si më poshtë:-
  • Green - minimum 7 freespins me shumëzues që do të rritet me 1 në çdo lirë-rrotullim upto 10x.
  • Blue - minimum 6 freespins me mbështjell egër shtuar të gjithë.
  • Red - minimum 5 freespins me malet e egra të cilat janë kolosale 2*2 ose 3*3 në madhësi.


CoinFalls Casino PlayNow

Për të përmbledhur

Fortunes Lucky kazino celular slot game Rosella është e mbushur me karakteristika të lezetshëm të veçanta. Kjo është një vend i caktuar të kënaqshme si mund të shohim se çfarë Lady Rosella ka ruajtur për të ardhmen e lojtarit. Dikush mund të presim një sasi të çmim i parë si i madh si 250000 monedha. i përgjithshëm, slot është vlerë checking out.


Win Real Money Online