ruletë

Mobile Roulette

Luaj Online & Mobile Roulette Roulette me £ 500 Bonus Depozitave Pakos!

(lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat e refuzimit të zbatohet. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C të Aplikoni)

Nuk ka zemërim të madh se tjerrje rrota e fatit dhe duke lënë gjithçka të fatit si ju të luajnë lojë kazinove 'më të pabesueshme ndonjëherë – ruletë – tani me pagën celular me faturën e telefonit. Coinfalls Casino ka mjedisin më të mirë për ju për të luajtur lojë në Mobile Roulette No Depozitave Bonus. Coinfalls ju sjell mundësinë për të luajtur këtë lojë e fatit Ruletë nga kudo thjesht në ju pajisje të lëvizshme.

ruletë kazino telefon lojërat

Tani gëzojnë mirë Përvoja Live Roulette shumë në Coinfalls.com – here

Ecin poshtë Roulette Timeline për të Ditëve Online!

Historia e ruletë referohet faqeve të shumta të përshkruaj origjinën e vet, pa përcaktimin për një datë të caktuar. Referencat më të njohura mund të bëhen në shekullin e 17, kur Blaise Pascal u përpoq për të ndërtuar një makinë të përjetshëm lëvizje, shkon kundër ligjeve të fizikës. Timon ruletë besohet të jetë një bashkim i lojrave rrota English Roly Polifonik, Reiner, Ace of Hearts, dhe E.O., lojra bordit italiane e Madhe dhe Biribi, dhe “ruletë” nga një lojë ekzistuese francez i bordit të këtij emri.

Casino

Çfarëdo shkaku për origjinën ishte, kjo çoi në lojë që menaxhon për të pompë zemrën tuaj të shpejtë. Me dy variacione të njohura- ruletë Evropian dhe ruletë amerikane, kjo lojë e fat të mbarë në të gjithë botën.

Modern Mobile Roulette

The pranishëm variacion e ruletë është identifikuar kryesisht me numrin e lojëra elektronike në dispozicion të Wheel Roulette. Ruletë Evropian ka 37 lojëra elektronike, i.e. numrat 0, 1 te 36. Ruletë amerikane ka 38 lojëra elektronike, i.e. numrat, 0, 00, dhe 1 te 36.

Play Casino Games Now

Prania e ekstra 00 Numri i rrit buzë shtëpi për ruletë amerikane në 5.26%. Ndërsa ruletë Evropian, ka avantazh shtëpi e 2.7%. Ajo mund të jetë e vogël, por ajo që ka rëndësi kur luajnë lojë Mobile Roulette No Depozitave Bonus.

Tabela Layout gjithashtu ndryshon midis dy variacionet. Edhe pse gameplay bazë mbetet i njëjtë, është e mençur që të dinë dallimet delikate para se të luajnë me të holla të vërtetë.

Mobile Roulette

Duke luajtur me Bonus Mobile Roulette No Depozitave

Coinfalls Casino çliron të Roulette Depozitave Bonus, për të gjithë lojtarët që duan të luajnë këtë lojë të fatit në pajisjet e tyre celular. Për dobi këtë ofertë, lojtarët identifikoheni me numrin e llogarisë së tyre celular, ose krijoni një llogari të re në qoftë se ai është një lojtar i ri.

Pas një hyrje të suksesshme, kazino në çast krediton llogarinë me 5 £ asnjë slot bonus depozitave në dispozicion vetëm për të luajtur në makinat e fatit. Vetëm bast vërtetë të parave është e lejuar në ruletë, por nuk është një lajm i mirë që ju të merrni një 200% bonus depozitave në depozitë tuaj të parë duke ju dhënë dyfishin e parave ju depozitoni të luajnë ruletë Mobile. Nëse ju merrni me fat, fitimet mund të tërhiqet vetëm pas plotësimit të kërkesave wagering si për politikat e tyre bonus.

Play Casino Games Now

Bast për Roulette No Depozitave Bonus Lojra

Lloji i basteve që mund të bëhet në një Mobile Roulette lojë, varet nga lojtarët e basteve dëshirën për të fituar. Si të luajnë ruletë Mobile është një lojë e fatit, kumar përgjegjës është një domosdoshmëri për lojtarët. Ata mund të vendosin të dy baste brenda dhe baste Jashtë. Vetëm amerikan ruletë ka Five Numri Bet.

bastet brenda: Bet në një numër të vetëm apo ndonjë nga gjashtë grupimit të jetë e mundur më poshtë

  • drejt Bet – 35:1 pagim (Bet në një numër të)
  • Bet Split- 17:1 pagim (Bet në numrat ngjitur,)
  • Bet rrugë – 11:1 pagim (Bast mbi 3 numrat në një rresht)
  • Corner Bet – 8:1 pagim (Bast mbi një bllok të 4 numrat)
  • Pesë Numri Bet -6:1 pagim (Bast mbi 5 numrat (0, 00, 1, 2, 3)
  • Gjashtë Line Bet – 5:1 pagim (Bast mbi 6 numri i 2 rreshtave ngjitur)

Mobile Roulette

bastet jashtë: Bast mbi ndonjë nga blloqet jashtë rrjetit tryezë.

  • Column Bet -2:1 pagim (Bast mbi 1 të 3 kolona,)
  • Dozen Bet - 2:1 pagim (Bast mbi 12 numrat block)
  • Bet edhe Paratë -1:1 pagim (Bast mbi 18 numrat (madje, i rastësishëm, zezë ose të kuqe)

Duke luajtur me Bonus Mobile Roulette No Depozitave është e lehtë dhe e thjeshtë. menjëherë në dispozicion, kjo lojë celular gëzon lavdërimin dhe dashurinë e miliona tifozë në të gjithë botën.

CoinFalls Free Casino