Panda Pow

 
Rrufeja Box Games, një vend i lartë slot nis një video slot re Panda Pow. Ky vend i caktuar është një pesë reels dhe njëzet e pesë linjat paguajë një. Ajo është e bazuar në temën e kartonave kineze "Kung-fu bear'.The slot ofron një tipar unik bonus që i jep deri në 20 rrotullime falas në fillim, por me praninë e funksion të ri-të shkaktojë që mund të japë deri në 40 rrotullime falas e bën atë edhe më fitimprurës. Një duhet të shikoni për pandas pabesueshëm ari në makinë e cila të bërë pirg për të bërë një fitore të madhe. Nëse ju pëlqen të kontrolluar nga lojëra elektronike të reja nga top faqe slot atëherë ky vend i caktuar është sigurisht me vlerë çdo qindarkë ju bast.

CoinFalls Casino PlayNow
të guximshme, Kung-fu-loving, bear cartoonish merr fazë qendër në Panda Pow ofruar nga lartë faqe slot 'Lightning Box Games'. Në këtë lojë, një lojtar mund të luajë me shumën minimale prej £ 0,25 per rrotullimit dhe shuma maksimale prej £ 1000,00 per rrotullim. Gjithashtu, mund të rregulluar varg monedhë nga një gamë minimale £ 0.30 monedha Per linjës në £ 100 monedha Per linjës. Ajo ka një kthim në lojtar përqindjes së 95-97%.

Çfarë është kaq unik?

Ne gjithmonë kemi kureshtje të dinë në lidhje me planet vizuale të lëkundet zhvilluara nga faqja e lartë slot i.e Rrufeja Box Games. E tyre Video slot re Panda Pow është i kësaj të fundit në këtë listë dhe ka fituar një njohje të madhe në mesin e lojtarëve kazino. Të lëkundet janë të vendosur shumë mirë në të gjithë sfondit të kuqe të thellë e zbukuruar me gdhendje stilin kinez.

Lojtarët duhet të shohim jashtë për fenerë, tifozët dhe monedha ari, si secili prej tyre ofron pagesa nga të njëqind monedha për çdo linjë pagese. Të gjitha këto simbole në qoftë se u bashkuan me peshk i kuq mund të rrisë fitimet për dyqind coins.The simboli më tërheqës jashtë simboleve standarde është një panda fëmijë- pushimi në një degë peme. Ky simbol mund të merrni ju 2, 5, 50, 125 ose 500 monedha në qoftë se një lojtar është në gjendje të tokës një, dy, tre, katër ose pesë në një nga 25 paguajnë linjat e lojës.

Pandas dhe rrotullime falas

Një nga simboli sy-infektues i kësaj loje është panda e dytë- veshur shirit të kuq. Ajo vepron si një egër si simbol shpërndaj dhe kjo mund të zëvendësojnë të gjitha simbolet e tjera. për më tepër, Ajo gjithashtu mund të ndihmojë për të aktivizuar të shfaqë pa bonus. Ajo vetëm mund të tokës në 3 reels mesme dhe mund të formojnë një kombinim fitues për një fitore të madhe. Ulje pesë ose më shumë nga kjo mund të aktivizuar funksion pa bonus dhe në të cilën lojtarët janë dhënë si më poshtë-

CoinFalls Casino PlayNow
 

  • 5 rrotullime falas për 5 shpërndan Panda.
  • 8 rrotullime falas për 6 shpërndan Panda.
  • 12 rrotullime falas për 7 shpërndan Panda.
  • 15 rrotullime falas për 8 shpërndan Panda.
  • 20 rrotullime falas për 9 shpërndan Panda.

Gjithashtu, lehtë mund të shohim simbolin e ri të bërë pirg – Panda Golden është shtuar në rrotullat në rrotullime falas. Ky simbol shfaqet bërë pirg të plotë, kur një lojtar godet në rrotullat 2, 3, 4 dhe 5. për më tepër, në mënyrë që të formojnë një kombinim fitues, ky simbol mund të zëvendësojë të gjitha simbol tjetër me përjashtim të shpërndaj. Ulje shumëfish prej tyre në të njëjtën rrotullim, mund të fitojnë një shpërblim të madh.

vendim

Panda Pow nga faqja e lartë slot i.e Lightning Box Games ka përmbushur gjithmonë pritjet e dashuruar fatit. Me funksion të veçantë bonus, kjo lojë është bërë mjaft problematike. Ajo ka grindje të moderuar dhe një mund të presin për të fituar një maksimum prej deri në 500 × së aksioneve të tij. Rrufeja Box ka provuar në mënyrë të qartë si një vend të lartë slot duke nisur këtë lojë emocionuese! Kontrolloni atë vetë tonë!