RedRoo

CoinFalls Casino

Toka poshtë nën është ajo ku Redroo, një slot në internet është i bazuar në. Kjo lojë ka një temë të kafshëve, dhe disa nga lojëra elektronike Mobile mirë rreth të ketë një temë të ngjashme. Ajo përmban aventurat e karakterit kryesor, e cila është një kangur në shkretëtirë Australian. Lexo për më shumë informacion mbi këtë e thotë vend i caktuar.

King Kong Cash

Duke ditur më shumë për këtë më të mira Slots celularë

Ky vend i caktuar ka 5 reels, 4 rreshtave dhe 1024 mënyra për të fituar. Sfond përbëhet nga një muzg që lë një pamje ngjyrë vjollcë. Sfondi gjithashtu përfshin një peizazh të gjysmë-thatë Australian. Në këtë lojë, ju mund të fitojnë një pagim kur ju ndeshje ikona identike, në çdo mbështjell ngjitur duke filluar nga e majta.

Ajo ka simbole me vlerë të lartë që përbëhen nga një qen që mban një shkop në gojën e saj, një palë e cockatoos trëndafili ngjyrë, një surfer në një sërf dhe një bikini veshur lady. Simbolet me vlerë të ulët të përfshijë standarde ikonat kartë luajtur nga një, J, K, Q, 9 dhe 10.

On The Wild Side me New Mobile Slots lojë

Redroo gjithashtu ka një simbol të egra ashtu si shumica e lojëra elektronike më të mira celular në dispozicion. Ikona e egër është përshkruar nga një Uluru ose Ayers Rock. Të egra mund të shihet në rrotullat 2, 3 si edhe 4. Ky simbol do të zëvendësojë çdo ikonë tjetër, në mënyrë për t'ju ndihmuar në fitore ulje.

I vetmi simbol që Ayers Rock egër nuk mund të zëvendësojë në rrotullat është Australian Harta shpërndaj icon. Ky simbol do të ndihmojnë në aktivizimin lojë bazë tipar bonus. Ky tipar bonus është një raund rrotullime falas siç shpjegohet më poshtë.

King Kong Cash

Bonus Feature rrotullime falas

Me një temë të veçantë në bazë të specieve të rralla të kuajve, ky telefon lojëra elektronike të pagesave celular është e sigurt për të bërë ju të ngjitur për kompjuterin tuaj ose celular në asnjë kohë. Kjo është për arsye të drejta; për të fituar disa shpërblime emocionuese.

Ju gjithashtu mund të fitoni shumëzuesit emocionuese në të lirë vishet rrumbullakët. Me një ikonë të egër në ndonjë nga lëkundet 2, 3 dhe 4 duke çuar në një fitore, ju do të fitoni një koeficient 2x apo 3x. Me ulje të paktën dy simbole të egra që të çojë në një fitore, ju mund të fitojnë aq i lartë sa 27x pagim juaj. Kur ju e tokës dy ikona shpërndaj në raundin e lirë tjerr, ju do të merrni një shtesë pesë rrotullime falas si një shpërblim

Mendime përfundimtare

Kjo është një nga lojëra elektronike më të mira celular me një gameplay e madhe, graphics zoti dhe animacion. Fonogram është mjaft i ftohtë dhe i përshtatshëm për këtë lojë temë. Ajo përmban një RTP aq i lartë sa 95.30%, do të thotë se me një bast prej £ 100 ju do të fitoni një pagim prej £ 95,30.

CoinFalls Free Casino