Wild Life

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

 

E madhe dhe e bukur, kontinenti afrikan është paraqitur shpesh në të gjithë mënyrën e filmave, lojra dhe libra. Arketimit në vendndodhje të ekzotike dhe magjepsje më të madhe të globit kanë me këtë vend të egër dhe të botës tjetër, IGT ka nxjerrë kohët e fundit një lojë online slot me një temë të rëndë të Afrikës. Quajtur Wild Life,një slots asnjë depozitë në internet e cila tregon anën këndshëm dhe misterioze të Afrikës që tërhoqi hulumtuesit nga anije-ngarkesës gjatë shekujve të mëparshëm. Por a loja meritojnë të përshkuar dhe të hulumtohen? Le të gjetur.

CoinFalls Casino PlayNow

Jeta Wild është Wildly Këndshëm

Kjo slots asnjë depozitë në internet vjen me pesë makinë me tre rreshta. Si dhe, paylines sportive dhjetë fikse. Edhe pse në fakt me mundësinë e fitoreve duke u bërë nga e majta në të djathtë dhe anasjelltas, Kjo përkthehet në një bujare njëzet paylines. Të lëkundet janë të vendosur në një kornizë bambu dhe të mbuluara me vreshta rrëshqanorët. Me një Savannah tipike afrikane gjatë një muzg spektakolare në synimin për të erëz gjërat.

Simbolet kryesore në këtë lojëra elektronike nuk ka lojë depozitë online janë çuditërisht një rhino, gjirafë, elefant, zebra dhe një tiger. Simbolet e ulëta vlerë janë K, Q, J dhe A. Por me disa stil i shokuar Afrikan duke u shtuar atyre.

Simboli i egër është një luan që ulërin dhe ajo do të jetë keq-këshilluar për të përmbushur në një rrugë të vetmuar gjatë natës. Ky simbol mund të shihet në makinë dy deri në katër. Kur ajo ndihmon formë fituar combos, ajo zgjerohet në majestically mbushë tërë mbështjell. gjithashtu, ajo do të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera të shpëtuar shpërndaj. Me shpërndaj të qënit një hartë krijuese e kontinentit afrikan.

Vrumbullojë Me A Bonus

Bonuset në këtë slots nuk ka lojë depozitë në internet mund të jetë i rrallë. Por ato janë ende të këndshëm dhe më shumë se të mjaftueshme. Shefi në mesin e karakteristika bonus është mënyra pa pagesë Spin. Le të shohim se çfarë është e gjitha në lidhje me.

rrotullime falas- tipar i lirë tjerr merr aktivizohet në këtë lojëra elektronike asnjë lojë depozitë në internet kur tre dhe deri Afrikë simbolet harta shpërndaj merrni ul kudo në rrotullat. Tre shpërndan zbarkoi është e barabartë me dhjetë rrotullime falas. Katër barabartë me pesëmbëdhjetë rrotullime falas dhe pesë të thotë që ju të merrni bekuar me njëzet rrotullime falas.

Në këtë mënyrë duhet të ndonjë më shumë simbole shpërndaj vënë në një pamjen, dy rrotullime shtesë janë tuajat për të luajtur me. Dhe duhet ndonjë nga lëkundet kthehet egër, ndërsa ju jeni në mënyrë të lirë tjerr, ajo do të mbetet kështu deri në rrotullime tuaj pa rrumbullakët janë në një fund.

CoinFalls Casino PlayNow

Mendime përfundimtare

Kjo është një slots tërësisht tmerrshëm asnjë lojë online depozitave që është me të vërtetë me vlerë checking out. Ndërsa kjo mund të jetë shumë e thjeshtë për disa, është ende vlerë eksploruar. Sporting një RTP të nga 92.16% dhe 96.16% loja sigurisht paguan. Dhe charms si edhe.