King Kong Cash

CoinFalls Casino

Ju mund të keni parë versionin e frikshme dhe të furishëm të King Kong në filma dhe seri imagjinar. Por çfarë nëse kong i madh dhe i fuqishëm rezulton të jetë me të vërtetë qesharake dhe gudulis shqisat tuaja? mirë, Kjo është pikërisht ajo King Kong Cash ka në dyqan për ju. këto slots bonus të ri online Loja është vendosur në sfond të një xhungël të bukur stil cartoon. Ju mund të vëreni një karrige guri ose më mirë një fron ku King Kong ulet me një kurorë mbi kokën e tij. Ai paraqet si një mbret i xhunglës, por është me të vërtetë një djalë i këndshëm në këtë lojë. Me disa animacion dhe bonus karakteristika të vërtetë të ftohtë, ju jeni të sigurt për të bie në dashuri me këtë lojë. për të luajtur, ju duhet të zgjidhni shumën tuaj bast diku nga £ 0,10 për £ 500 çdo rrotullim.

King Kong Cash

Rreth zhvilluesi i King Kong Cash

Kjo visually mahnitëse slots bonus të ri online Loja është zhvilluar nga Blue Print. Një nga zhvilluesit më të lartë në botë për të kazinove online. Ata kanë më shumë se një dekadë të përvojës në krijimin e një kategorie të ndryshme të lojrave që ka ndihmuar njerëzit të bëjnë disa paratë reale.

King Kong Cash

Për lojë

Nga një vështrim, loja duket mahnitëse me grafikë të pasur dhe me cilësi të lartë audio-video ndërfaqe. Simbolet e lojës janë shumë të gjallë dhe do të ofrojë animacion për të fituar. Ata janë loja logo, papagall, tigër, rinoceront dhe krokodili. Logo ofron pagën e lartë të 500x mbi pesë ulje këtij lloji në rrotullat. Simbolet vlerë më të ulët të kësaj slots bonus të ri online lojë po luajnë kartat nga J në A. Ka dy simbole bonus në lojë dhe ata janë të përfaqësuar nga King Kong dhe një fuçi druri.

King Kong Cash

  • Wild Symbol: Fuçi është simbol i egër i kësaj slots bonus të ri online lojë dhe ajo mbulon për të gjithë me përjashtim të King Kong. Do të shfaqet në të gjitha pesë rrotullat e dhe pesë të zbritjes së saj, edhe ju jep 500x në rrezik tuaj.
  • King Kong Scatter: Mbreti kong Simboli është tipar shpërndaj i lojës dhe të tre ose më shumë nga ajo unlocks karakteristika bonus. Ka katër karakteristika të ndryshme bonus dhe ju janë dhënë rastësisht çdo një prej tyre. Ato përmbajnë rrotullime falas, shumëzuesit dhe të fitojë çmim i parë të ndryshme. Në nivelin bonus, ju janë ofruar edhe një tipar rrezikoj që ju mund të bëni përdorimin e.

King Kong Cash

përmbledhje:

Kjo është një nga më të këndshëm slots bonus të ri online me grafikë mahnitëse dhe tingujt. Ka një numër të karakteristika bonus që të ju ndihmojë të bëni disa shpërblime të bukur me disa vishet me fat.

CoinFalls Free Casino