Treasure 7×7

 

Get gati për të shkuar në një aventurë me thesar 7×7. Kjo është një e mirë Bonus Slots Online duke pasur një temë të mahnitshme pirat. Ajo është vendosur në një breg të detit me një det blu të qartë dhe plazhi me rërë të bardhë. Kjo ka qenë e projektuar dhe zhvilluar nga GPN i cili është i famshëm për krijimin e disa të mira Bonus Slots Online në industrinë e. Ju edhe mund të fitojë deri në £ 200,000 çmimin bonus deri në fund të raundit tuaj. Ajo ishte nisur në 2016 dhe ka fituar një bazë të madhe lojtar që ndonjëherë. Ajo ka gjithçka nga visuals qartë dhe i freskët për të Më të vlerësuarat efekte të shëndosha të 16 mënyra të ndryshme për të fituar. Pra paketë qese tuaj dhe bordit që piratët anije për të filluar aventurën tuaj në një nga më të mirë Bonus Slots Online.

CoinFalls Casino PlayNow

Join kërkimin për thesar 7×7 në këtë një dhe vetëm Bonus Slots Online

kjo slot lojë ka një ndërfaqe shumë të lehtë dhe grafika janë projektuar për të përshtaten temë të përkryer. Në ekran, ju do të shihni dy tavolina të vendosura kundër bregut të detit. Tabela e parë është një 7×7 Tabela me kuti të ndryshme që kanë gdhendjet që lidhen me temën si diamante, perla, hat pirat, kafkë, ring, flamurin anije dhe madje edhe një anije piratët. Në tryezë tjetër, këto janë disa dyer druri me pyetje shënon mbi to. Atje jane 12 dyert në total. Çdo linjë mbi të 7×7 Kutia e ka shumën e fituar shkruar mbi të. Options pëlqen të mundësuar / disable tingujt dhe Autoplay janë dhënë për lehtësinë e lojtarit. RTP apo shkalla fitim i kësaj mund të arrijë deri në një maksimum prej 89.90% i cili është i madh në krahasim me të tjera Bonus Slots Online.

Përveç kësaj, slot ofron disa simbole të veçanta, si dhe. Jeta e pasurisë logo është një prej tyre dhe kjo është quajtur simbol të egra e lojës slot. Ajo mund të shumohen çdo të fitojë duke 2x dhe zëvendësuesit për të gjitha simbolet përveç planetit shpërndaj. Simboli shpërndaj e çarë është bërë pirg mbi rrotullat.

Gjithcka mbi Gameplay

The gameplay i kësaj slot është me të vërtetë e lehtë. Ka dy tavolina, ai që ka të 49 kuti dhe e ka 12. Në fillimin ju do të kërkohet për të vendosur bastin tuaj duke klikuar mbi të + dhe – alternativë. Pas kësaj, ju duhet të zgjidhni 7 nga të 12 kuti. Çdo kuti do të zbulojë një simbol. Nëse simboli ndeshjet në anën 7×7 grid, kutia do të theksuara dhe simboli do të kalohet jashtë listës. Për të bërë një fitore, ju duhet të kalojnë jashtë të gjitha simbolet në të dyja a horizontal, vertikale ose një vijë e diagonal. Kjo do të thotë se të gjithë 7 Simbolet në një linjë duhet të jenë të theksuara. Nëse ju nuk dëshironi për të zgjedhur 7 kuti ju vetë, ju mund të klikoni në opsionin Autoplay dhe le software bëjë atë për ju.

CoinFalls Casino PlayNow

fjala e fundit

graphics befasues, efekte emocionuese të shëndosha dhe një gameplay joshës janë gjërat që përshkruajnë këtë slot lojë në mënyrë të përshtatshme. Një potencial i madh fituese është një tjetër arsye që e vë këtë në mesin e më të mirë Bonus Slots Online.