Super Diamond Deluxe

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1



 

Super Diamond Deluxe ju kujton luks absolut! Kjo ju ben te ndiheni si është që ajo të jetë në mes të gemstones me gaz ju ofron pagesa të shumëfishta. Bukurinë e çarë qëndron në faktin se nuk ka Wilds ose simbole shpërndaj. Kështu që, ju duhet të synojnë për ato kombinimet e 3 ose 4, për të përzënë ju në drejtim të fitojë. Të gjithë ju kërkojnë është pak fat që të jetë mbreti i Super Diamond Deluxe reels slot.


CoinFalls Casino PlayNow

Rreth Developer

IGT ose Gaming Technology International është një software kazino lojrave sigurimin e kompanisë që nga viti 2006 në emër të korporatës GTECH kur GTECH fituar Lottomatica në 2006. Që nga atëherë, kompania është duke bërë lojëra të mrekullueshme slot mesmerizing dashuruar kazino çdo herë pas here. kohët e fundit, në 2015, kompania fituar emrin e saj, kur ajo bleu kompaninë amerikane IGT dhe mori emrin e saj.


iphone-super-diamanti

Rreth lojë

Super Diamond Deluxe është një lojë e thjeshtë slot. Tema ka të bëjë me gurë të çmuar si simbolet janë rubies, Jades dhe diamante bukur cutwork. Pra, reels duken elegante me një sfond të kuqe të thellë me gurë ndriçon me shkëlqim mbi të. Slot është luajtur me 5 reels dhe 10 paylines dhe nuk është e nevojshme që një fitore linjë mund të fillojë vetëm nga rrotullën e parë. Përveç gems ngjyra, 10, J, Q, K, dhe A janë simbolet e ulët paguajnë. Nuk ka Wilds apo shpërndan në këtë vend i caktuar që formon pagesa për ju. Bonus kryesor është progresiv tipar çmim i parë i lojës. Gjithashtu, si simbole të bërë pirg në rrotullat, është e mundur për të bërë fitore të mëdha në këtë vend i caktuar. Në funksion progresive çmim i parë, nuk ka kombinime fikse fituese nevojshme. Ju vetëm duhet të kthehet rrotullat për ari që ndodh rastësisht, ndërsa ju të vishet. Kthimi në lojtar përqindje është shumë i mirë si slot ofron pagim në rreth 96.43% e kohës . Varg bast fillon nga £ 0.20 dhe shkon deri në 500 £. Duke parë në paqëndrueshmërinë, the game offers somewhere between low to medium volatility, megjithatë, për shkak të jackpots progresive, njerëzit me oreks me rrezik të lartë gjithashtu mund të shuajnë etjen e tyre.


ipad-super-diamanti

vendim


CoinFalls Casino PlayNow

Sfondi dhe fonogram kanë qenë të mirë dhe është në përputhje edhe me temën e Super Diamond Deluxe. IGT ka lojëra elektronike të ndryshme të tjera shumë të lidhura me këtë temë, por kjo slot qëndron ndryshe shikuar në thjeshtësi dhe enjoyability të gameplay. Kështu që, njerëz të cilët vetëm duan që të ketë një kohë të fun me siguri duhet të shkoni për këtë slot.