SuperLucky Frog

Substitution Symbols

Super Lucky Frog slots game Tema është e frymëzuar nga bretkocë emri i të cilit është kinez Jin Chan dhe besohet për të sjellë pasuri dhe fat të mirë për ata që e gjejnë atë në pragun e tyre. Ky vend i caktuar është në dispozicion për të luajtur në të gjitha pajisjet e Android, Desktop, laptopë, PCs dhe pajisjet tabletë. Lojtarët mund të presin një kthim të mirë për lojtar përqindjes së 95.98% nga ky vend i caktuar.

Unique Gameplay

Chance To Get Lucky Me këtë Slots

Super Lucky Frog slot është ndërtuar me rrjet prej pesë lëkundet, tre rreshtave dhe ofron njëzet paylines fikse. Sfondit të këtij slot ka një dizajn shkëlqen brendshëm të një tempulli dhe kufijtë mbështjell janë formuar nga një kornizë ndritshëm artë. Lojtarët kanë një mundësi për të bast një vlerë minimale prej £ 0,40 një rrotullim në maksimum prej £ 400.00 një rrotullim.

Simbolet vlerë të lartë e lojëra elektronike celular janë palë e dragons artë, një grumbull fishekzjarre, ingots ari, një qese e cila është e mbushur me monedha ari dhe një daulle ceremonial. Ndersa simbolet e poshtëm të vlerës janë të përbëra nga 9-10-J-Q-K dhe A.

Ikona egër i kësaj loje lojëra elektronike është përshëndetur Maneki Neko mace që do të veprojë si zëvendësim për të gjithë të tjerët në mënyrë që të ndihmojë të formuar kombinime fituese dhe simbolin shpërndaj të këtij slot është bretkocë fat.

Features bonus

Të rrotullime falas

Ky tipar është aktivizuar nga ulje tre ose më shumë me fat simbolet bretkocë shpërndaj kudo në sytë. tani, lojtar duhet të marr nga të katër simbolet me ngjyrë në ekran për të përcaktuar numrin e rrotullime falas plasaritur.

Kur rrotullime falas të zhvillohet, ky lojtar ka për të marr përsëri për një shumëzues. tani, këtu vlera më e lartë do të aplikohet për të fituar lojtarit. Tre më shumë simbole shpërndaj në këtë raund mund të aktivizoni numrin e njëjtë të vishet cilin lojtar ka kap për herë të parë.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Super Lucky Frog is a high quality slots game that offers vivid graphics and calm soothing music track to its players. Kjo Blueprint slots celularë të siguruar një gameplay qetë për lojtarët e saj dhe bonus raundi i mban ato në këpucë me majë. Lojtar ka një shans për të fituar një sasi dajak aq të madhe sa i 500 kohët e aksioneve jashtë i kësaj loje slot.
Substitution Symbols