Wolf Cub

CoinFalls Casino

Net Entertainment sjell për ju Wolf Cub. Kjo është një kafshë themed Online slots game, me pak e një kthesë ndaj saj. Siç mund ta keni mendoi deri tani, loja është në lidhje me një këlysh të një paketë ujku. Derisa kjo mund të duket e bukur këlysh, ju duhet të jenë të kujdesshëm si ajo mund të paketë një pickim masiv! Mëso më shumë rreth kësaj loje nga rishikimi poshtë.

King Kong Cash

Të jetosh me ujq në emocionuese lojëra elektronike lojë online

Kjo është një lojë online slots që ka 20 paylines fikse, 3 rreshtave dhe 5 reels. Visk alfa e paketë ujku shikon nga këndi e majtë si ju të luajnë. Në sfond është një dëborë mbuluar skenë pyjore që është vendosur gjatë natës. Disa Snowflakes gjithashtu mund të shihet bie ngadalë në tokë, si dhe

Kjo lojë ka si vlerë të ulët dhe simbolet me vlerë të lartë. luajnë kartat Standardi A, J, K, Q, 9 dhe 10 formojnë simbolet me vlerë të ulët. Për ikonat e lartë me vlerë, ju keni simbole të kafshëve që përfshijnë një arush, një mace wild, një Moose, një buf dhe një këlysh Wolf.

Ju gjithashtu të ketë një ikonë shpërndaj përfaqësuar nga një hënë e plotë. Një Print Snowy Wolf përfaqëson simbolin Wild. Simboli i egër do të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera në rrotullat, përveç ikonën shpërndaj. Duke zëvendësuar simbolet e tjera, ai do të rritë shanset tuaj për të fituar kombinime ulje.

King Kong Cash

E lirë Vishet Bonus tipar i këtij Online Slots

Wolf Cub ka një bonus të shfaqë pa vishet që aktivizohet kur ju jeni në gjendje të tokës një minimum prej tre simbolet shpërndaj Full Moon. Ato reels që kanë një minimum prej tre ikonave shpërndaj mbi ta, atëherë do të tjerr. Kjo do të çojë në një numër të rrotullime falas janë zbuluar. Nëse ju shtoni numrin e rrotullime falas zbuluar ju do të shpërblejë totale çmimin e rrotullime falas.

Ju gjithashtu mund të aktivizoni një tipar Blizzard nëse ka oxhaqet e simboleve të njëjta në një shtjellë. Në rrotullat tjera, ju mund të shihni disa simbole të tjera të ngjashme. Si lëkundet tjerr këto simbole si dhe ikona të egra, Kjo pastaj do të shkojë për të fituar ju një kombinim fitues.

Mendime përfundimtare

Kjo është një projektuar mirë Online slots game me grafikë të madh dhe animacion. Fonogram është po aq i denjë për cilësi të lartë dhe gameplay mirë. Ju mund të merrni një RTP të 96.34%, do të thotë se në qoftë se ju kunji £ 100 ju do të fitoni një pagim prej £ 96,34.

CoinFalls Free Casino