Jeta e pasurisë

 

Kjo është një vend i caktuar e cila mund të luhet në një linjë slots asnjë depozitë celular dhe është lëshuar nga Microgaming. Kjo slot ju lejon të keni një përvojë të jetesës një milioner me një shans për të bërë atë një realitet. Së bashku me simbolet e ofruara luksoze dhe karakteristika të thjeshta bonus, Kjo në internet slots asnjë depozitë celular është bërë mënyra më e mirë për të kallëzoj disa momente të lehta nga orarin tuaj të zënë të përjetojnë shtetet pasur.

CoinFalls Casino PlayNow

Luks ofruar me Jeta e pasurive

Ajo vjen si një vend i caktuar pesë mbështjell së bashku me tre rreshta dhe tridhjetë paylines fikse. Në sfond, ju mund të vëreni rrotullat gëzueshëm që tjerr në një kornizë që është kuqe-rimmed. Ai jep një vështrim të disa lloj sfond tërheqës në murin e një dhomë ngrënie.

Kjo slots internet asnjë depozitë celular ofron lloje të ndryshme të simboleve. Simbolet kryesore të çarë janë bërë mbështetur në temën themelore. Pesë prej tyre përmban një vajzë në vende të shumta të tilla si duke qëndruar me një avion privat, ose në një kazino, në një makinë të shpejtë, sipping një koktej në një jaht dhe në një klub golfi. Së bashku me këtë, simbolet vlerë më të ulët janë të dizajnuara në mënyrë krijuese si edhe. Ato përfshijnë një avion, një jaht, një makinë shtresës së lartë, një lloj i një bagazheve, një pasaportë dhe disa syze dielli.

Përveç kësaj, slot ofron disa simbole të veçanta, si dhe. Jeta e pasurisë logo është një prej tyre dhe kjo është quajtur simbol të egra e lojës slot. Ajo mund të shumohen çdo të fitojë duke 2x dhe zëvendësuesit për të gjitha simbolet përveç planetit shpërndaj. Simboli shpërndaj e çarë është bërë pirg mbi rrotullat.

Features bonus

Tipari më i mirë i këtij slot është se ajo mund të luhet në lojëra elektronike në internet asnjë celular depozitave dhe më tej, karakteristika bonus mund të jetë shkaktuar në qoftë se ju do të tokës tre ose më shumë simbole shpërndaj planetit kudo në rrotullat. Në qoftë se ju do të ketë sukses për të bërë këtë, atëherë ju do të jepet dhjetë rrotullime shik falas. Çdo fitojë bërë gjatë këtij raundi do të shumëzohet me 2x dhe nëse egër është i përfshirë, atëherë ajo do të shumohen nga 4x. Nëse jeni me fat të mjaftueshme dhe janë edhe më tej në gjendje të tokës tri shpërndan më shumë, atëherë ajo do të ju lejojnë të ri-shkaktojnë rrotullime.

CoinFalls Casino PlayNow

Multiply dollarë tuaj

Slot nuk ofron shumë karakteristika krijuese në krahasim me të tjerët, por ju gjithmonë mund të kthehen në këtë një të tillë në qoftë se ju nuk bëni si lloj shumë komplekse e lojëra elektronike. Dhe në qoftë se ju jeni një fillestar, atëherë kjo linjë slots asnjë celular depozitave është bërë vetëm për ju, si ju nuk keni nevojë të bëni ndonjë investime paraprake për të luajtur.