Luck Dragon

Substitution SymbolsNëse ju jeni një dashnor i kineze-themed Online lojëra elektronike kumar, atëherë ju mund të provoni Luck Dragoit nga Red Tiger Gaming. Ky slots celularë ka katër aktivizuar rastësisht karakteristika lojë bazë. Nuk është një Fortune Mega që ndan lojtarët me një shumëzues të 1,380x shuma e tyre vënë bast, si dhe një 3×3 Mega tipar Coin. Zbulo më shumë duke lexuar shqyrtimin e lojës së mëposhtme.

Unique Gameplay

Një kinez-themed Slots bixhozit

Luck dragua ka një shkëlqim, graphics me cilësi të lartë me një mendje kineze duke luajtur në sfond. Kjo slots celular vjen me 5 reels dhe 10 paylines fikse. Ju mund të merrni për të luajtur në mënyrë të vërtetë të parave nga një faqe online kazino kumar dhe në pajisjen tuaj mobile. Në sfond, ju mund të shihni një manastir të lashtë kineze budiste me një palë dragons në të dyja anët e dy shtyllave.

Simbolet me vlerë të ulët në rrotullat përfshijnë A, K, J, Q, 9 dhe 10 duke luajtur ikona e kartës. Ka edhe temë të lidhura me simbole vlerë të lartë në rrotullat. Këto përfshijnë një kukull kineze, koi krapi, zambak uji si dhe një Fortune Mega 138 monedhë. Nëse ju e tokës 3, 4 ose 5 e Fortune Mega 138 monedhë në këtë kumar lojëra elektronike, ju do të fitoni 200, 300 ose 1,380 monedha përkatësisht.

Fire Breathing Dragons dhe simbolet Matching

Ju nisem tjerrje rrotullat e kësaj kumar lojëra elektronike duke vendosur baste tuaj. Kufijtë basteve janë të ulët të 20P për rrotullim dhe një të lartë prej 500 £ per rrotullim. Dragons në gjumë në të dyja anët e dy shtyllat e manastirit kineze budiste mund të vijë e gjallë në mënyrë të rastësishme gjatë lojës bazë.

Kur këto dragons bëhen aktive, ata mund të marr frymë zjarr mbi një përzgjedhje e simboleve në rrotullat për të kthyer ato në përputhen simboleve dhe të fitoni një pagim masiv. Kjo është Breathing zjarri Bonus Tipar i lojës bazë të cilat një e përmendur më parë është aktivizuar rastësisht.

Më shumë Base Lojë tiparet e këtij bixhozit Slots Revealed

Loja Baza e këtij kumar lojëra elektronike ofron të gjitha tiparet e dobishme bonus. Nuk janë të mëdha 3×3 simbolet, si dhe një simbol Mega Fortune cila do të fitoni pagesa të larta deri në 1,380x shumë tuaj vënë bast. Ju gjithashtu keni një simbol Dragon monedhë e cila do të rrokullisje të zbulojë një simbol të fshehur që i jep një pagim shumë e dobishme.

Monedhë Mega 3×3 Simboli gjithashtu do të fitoni pagesa masive në qoftë se ju të tokës atë në rrotullat. Karakteristika të lojës bazë janë aktivizuar rastësisht, por kjo ndodh mjaft shpesh, si dhe. megjithatë, nëse jeni duke kërkuar për një të lirë vishet tipar bonus në këtë slot videove, ju nuk do të gjeni ndonjë.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo është e gjitha rreth lojës bazë karakteristikat në këtë kumar lojëra elektronike. Fire Breathing e Dragons, Fortune Mega 138 monedhë, Dragon Coin dhe Mega 3×3 Monedhë Loja Baza karakteristika janë shkaktuar rastësisht dhe mjaft të dobishme, si dhe. Nuk është një fitore 1,380x shumëzues të fituar, si dhe 1,380 monedha.

Substitution Symbols