Rockers lehta

Substitution SymbolsRockers butë është një vend i caktuar i ri telefon nga rrufeja Box. Ky slot celular vjen me një shkëmb 'n' roll Theme Music, ka edhe një rrotullime falas dhe Encore vishet tipar bonus. Ky i fundit është një zgjeruar rrotullime falas bonus tipar që duhet të ju fitoni fitore masive në qoftë se ju jeni me fat. Vazhdo leximin për të mësuar më shumë për këto karakteristika bonus.

Unique Gameplay

Lehta Rockers Një i ri Telefon Slots me një Rock 'n' Roll Theme

Rockers butë është një vend i caktuar i ri telefoni që është në dispozicion për të luajtur në disa faqet e lojrave online kazino. Kjo është një slot celular që ju mund të luajë në shumicën e pajisjeve të lëvizshme të tilla si tabletë tuaj ose telefon celular.

kjo 6 mbështjell slot vjen me radhë ndryshueshme, si dhe 80 paylines aktive dhe ka një Rock 'n' roll temë. Të lëkundet mund të shihet hovering mbi një turmë brohorisnin shikuar punimet në një fazë të purpurt me ngjyra të ndezura.

Një Slot Mobile lagur me Simbolet Theme lidhura

Ka dy simbole të ulëta dhe me vlerë të lartë në dispozicion në këtë slot videove. Për simbolet e me vlerë të ulët, ju keni K, J, Q dhe A kartë standarde luan ikona. megjithatë, simbolet e me vlerë të lartë përfshijnë ikona temë të lidhura të tilla si një kitarist, një tastierë, një daulle caktuar dhe Mild Rockers logo.

Një këngëtari kryesor me flokë ngjyrë vjollcë është simbol Wild cili do të zëvendësojë simbolet tjera në rrotullat përveç një simbol bonus përfaqësuar nga buzët e kuqe. Simboli bonus do të aktivizojë të ndeshjes tipar kryesor bonus.

Bonus Feature rrotullime falas të këtij Slots New Phone

Lojtaret mund të aktivizoni rrotullime falas bonus funksion të kësaj lojëra elektronike të reja telefonike me ulje të paktën tre buzët e kuqe simbole bonus në funksion në rrotullat. Ju do të fitoni 8 rrotullime falas, për të filluar me, por ulje buzët e kuqe simbole shtesë bonus me një "Encore", përfshirë në rrotullat do të shpërblejë me një Spin Encore.

Të Encore Vishet

Të Encore Vishet do të fillojë pas rrotullime rregullta lirë të vijë në një fund. Ju merrni një simbol Wild Rockers popping up në rrotullat gjatë Encore Spin. Të Rockers Wild vepron si një simbol i egër gjatë raundit të Encore Spin. Me i egër e rregullt Wild Wild dhe lëkundës në dispozicion gjatë Encore Spin, ju do të rrisë shanset tuaj për të fituar fitore masive.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Ky vend i caktuar i ri telefoni ka grafikë shumë të mira, animacion dhe fonogram. The gameplay është gjithashtu argëtim dhe mund të jetë problematike. Lojtaret duhet të presin një kthim në lojtar (RTP) në shumën 95.57% në këtë slot videove.
Substitution Symbols