Taco Brothers

 

Rrotullat e këtij vend i caktuar të ketë një sfond të një qyteti meksikan të Santa Maria. Slots ri Asnjë depozitë në internet është i bazuar në histori që ka një e keqe Captain Diaz i cili është rrëmbyer Tacos e të gjithë njerëzve në qytet dhe tre vëllezërit Pepe, Pico dhe Paso po ndihmojnë popullin e qytetit për të hequr qafe atë. Captain Diaz madje i vë ata në burg dhe ata e përdorin zgjuarsi e tyre për të liruar veten e tyre dhe për të shpëtuar qytetin nga ai. Kjo është më e mira slots ri Asnjë depozitave në internet në ofertë.

CoinFalls Casino PlayNow

Rreth zhvilluesi i Taco Brothers lojëra elektronike

Ky vend i caktuar është ndër më të 8 Krijimet e Elk studio zhvilluesit. Zhvilluesi i ka krijuar edhe një herë këtë temë me një lloj të ndryshme të një set-up. Ata kanë bërë kohët e fundit një njohje të rëndësishme në industrinë me një mori e lojrave të mëdha që kanë dalë me që 2012.

Për lojë

Çmimi unik i shitjes së këtij lojëra elektronike të reja asnjë depozitë në internet është rrotullime saj pa funksion, ku të tre vëllezërit bëhen Wilds këmbë në procesin e funksion të tyre të egër shpëtojnë nëpërmjet Diaz. Ju gjithashtu keni një shans për të përmbushur Senorita shumë joshës, who is a friend of the three brothers and helps them to escape in the feature. Për më tepër se slot është bërë me një 5 vendosur standarde mbështjell. Atje jane 243 paylines për të ndjekur për. Simbole adorning rrotullat janë një kitarë, një shishe tequila, një bimë kaktus, një lopatë, dhe një llambë simbolet e minierave.

Një pesë e një rresht të çdo tre vëllait përballet me thirrjet për një 400 Emri coin win.The lojës së shkruar me shkronja ngjyra është simbol i egër. Ajo mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera përveç simboleve bonus.

Ju mund të nxehtë simbolin Re-Spin vetëm në rrotullën e 2 dhe 4 dhe kur ju bëni, ju do të jepet një të lirë të ri-rrotullim. diktim 3 simbolet e sigurt gjatë ri-vishet do aktivizuar funksion Wild arratisjes për ju. Nuk është një koeficient i lirë i cili ofrohet rastësisht me një shpërthim bombe, për fitore gjatë raundin e bonusit. Raundi bonus është luajtur në një shtjellë të ndryshme. Ka një shumë e koeficienteve dhe liron vishet për një ofertë gjatë raundit të bonusit. The betting range begins from 10p per spin and goes up to £50 per spin in this new slots no deposit online.

CoinFalls Casino PlayNow

përmbledhje

Fonogram i përsosur i zërave të kafshëve është në sync përsosur me gameplay. Ju do të dëgjoni disa braying gomarit dhe disa zogj chirping në prapaskenë. Kjo slots ri Asnjë depozitë në internet i është dhënë një vështrim cartoon-si dhe të ndjehen e cila do të bëjë që ju rikujtoj ditët e tua të vjetra shkollore. Cfare ka me shume, ka rrotullime të shumta lirë dhe koeficientet që vijnë deri në rrugën tuaj në gameplay.