Spin fruta

Substitution SymbolsSpin Fruta është një nga ato slots shije frute lojëra të holla zhvilluar nga Net Entertainment. megjithatë, frytet në këtë lojëra elektronike celular janë në të vërtetë kristale formë si fruta. Këto fruta janë më të vlefshme se frytet tuaja të rregullta dhe ju mund të fitojnë pagesa mirë kur ju luani. Lexo më për të mësuar më shumë për këtë slot frute videove.

Unique Gameplay

Fruity Slots Cash Games me një ndryshim

Çfarë e bën Spin Fruta një nga ato lojëra elektronike me shije frute lojëra të holla me një ndryshim është fakti se frytet janë bërë të kristaleve të çmuar. Simbolet në rrotullat janë theme-lidhura dhe të përfshijnë frutat kristal të tilla si qershi, raspberries dhe portokall.

Ju gjithashtu keni manaferra dhe limes si simbole të tjera fruta në rrotullat. Ka edhe bare ari trefishtë, një combo shtatë / bar, bare dyfishtë argjendi dhe shule prej bronzi të vetme. Të standarde icons mund të jetë bërë pirg në rrotullat gjatë lojës bazë si dhe.

Më shumë për këtë Mobile Slots

Ky slot celular vjen me 4 rreshtave, 5 reels dhe 40 paylines aktive. Të lëkundet janë të vendosur kundër një sfond me trekëndëshat të vogla, ndërsa duke u mbështjellë në një kornizë me ngjyrë gri. Për simbol të egra, ju keni një ikonë të madh të gjelbër Wild i cili do të zëvendësojë ikona të tjera në rrotullat përveç simboli i madh shpërndaj.

Të dy Wild dhe shpërndani simbolet e ardhur si 3×3 simbolet të cilat mund të ndihmojnë për të rritur fitore combo dhe aktivizimin e tipar kryesor bonus. Bonus tipar i frute lojëra elektronike lojëra të holla janë zakonisht rrotullime falas, kjo video slot nuk gaboj me funksion të saj bonus Lucky rrota.

 

Features të dobishme Bonus Në Fruity Slots para të gatshme Lojra

Shumica e lojëra elektronike me shije frute lojra kesh vijnë me karakteristika shumë të dobishme bonus. Me Spin Fruta, ju keni një tipar bonus njohur si Wheel Lucky. Ky tipar është i aktivizuar, kur ju tokës e madhe 3×3 Simboli shpërndaj në një rresht të vetëm në pamje rrotullat.

Një Wheel Lucky do të jepet për ju për çdo ikonë shpërndaj cila do të shpërblejë me një ose rrotullime falas gur i çmuar të kuq ose një çmim cash. Marr tre gemstones dhe të fillojnë një raund të ri me 5 rrotullime falas. Secila nga tre gemstones ju do të fitoni një rrotullim shtesë. Ju gjithashtu mund të retriggered këtë raund pa tjerr me ulje tre më shumë ikona shpërndaj.

Unique Gameplay

Për të përmbledhur

Kjo është një video slot me një tipar krijues bonus kryesore dhe gameplay me cilësi të lartë. Të egra dhe shpërndaj 3×3 Simbolet kolosale mund të fitoni fitore të mëdha dhe një pagim masiv. Ju gjithashtu mund të presin një RTP mjaft të mirë të 96.84%.
Substitution Symbols