Wild Run

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

CoinFalls Casino

Wild Run është një lojë online slot zhvilluar nga NextGen. Kjo shton numrin në rritje të slots telefonit games që aktualisht janë në të qëndrueshëm të tyre. Kjo lojë slot është e bazuar në një temë të kafshëve dhe duhet të apelojë për të dy entuziastë kafshë të egra dhe gamblers. Mësoni më shumë për këtë vend i caktuar nga shqyrtimin e saj poshtë.

King Kong Cash

Një online slots games telefonit për të marrë ju në një afat të egër

Me këtë lojëra elektronike telefonit lojra, ju keni 5 reels dhe 243 mënyra për të fituar. Ju mund të filloni duke baste vendosjen sa më të ulët si 30p, deri sa të lartë sa £ 750 për çdo rrotullim. The graphics, animacion dhe fonogram të gjitha janë miratuar nga një temë African Safari.

Sfondi është vendosur në muzg, ku vendosja e diela, silueta e kafshëve dhe jetës bimore mund të shihet. Ashtu si lojëra elektronike e telefonit të tjera Lojra, ka një objektiv për të Wild Run. Qëllimi i këtij slot është për lojtarët për të fituar një 'African Savannah-style "çmim i parë të fitojë.

King Kong Cash

Kafshët Fito You monedha në këtë telefon Slots

Rrotullat e këtij lojëra elektronike telefon lojëra të përbëhet nga disa ikona kartë kostum që përfshijnë një diamant, lopatë, klubit dhe zemra simbolet. Ka gjithashtu një numër të gjerë të simboleve të kafshëve të përfshira në rrotullat, si dhe. Nëse ju tokë një minimum prej tre përputhen buall dhe leopard simbolet, ju do të fitojë sa më shumë që 50 monedha.

krahasimit të tre, katër dhe pesë ikona elefant do të fitojnë 2, 10 dhe 100 monedha përkatësisht. Simboli rhino ju fiton 80 monedha. Ikona Luani përfaqëson simbolin Wild. Ky simbol do të zëvendësojë të gjitha ikonat e tjera në rrotullat. Nëse ju mund të përputhen deri në tre, katër dhe pesë nga këto simbole me një kombinim fitues, atëherë ju do të merrni 8, 80 dhe 800 monedha përkatësisht.

Features bonus

E "në një listë Feature" është një ri-tjerr rrumbullakët që është dhënë një herë ju arritur një fitore. Në këtë lojë lojëra elektronike e telefonit, ju merrni një ri-rrotullim, dhe luan ikona e egra do të përfshihen në rrotullat 1 si edhe 5. Kur ju fitoni një kombinim fitues të egër të qenë një pjesë e saj, ju do të merrni një pagim 2x dhe një tjetër ri-rrotullim. Këtë herë të egra do të përfshihen në rrotullat 1, 2, 4 si edhe 5.

Pagesa e juaj mund të shumëzohet me 3x qoftë se ju fitoni një combo me malet e egra të dytë ri-rrotullim. E dyta ri-tjerr gjithashtu mund të aktivizojnë një Games Free Feature nëse ju tokë një combo fitues. Ky tipar bonus është një raund rrotullime falas, ku malet e egra janë të përfshirë në pesë rrotullat. Nëse ju tokë një combo fituar me malet e egra të qenit një pjesë e saj, atëherë ju merrni një pagim 5x.

Mendime përfundimtare

Kjo lojë slots telefon është një vend i caktuar e këndshme dhe shumë Addictive. The graphics emocionuese dhe zbavitëse, animacion dhe fonogram do të ju mbajë të luajnë për periudha të gjata. Ju gjithashtu keni mundësinë për të fituar një pagim të konsiderueshme me karakteristika bonus në ofertë.

CoinFalls Free Casino