Titan Storm

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply


 

Kur ju mendoni se e Greqisë ju ndoshta do të mendoni për malet e pacenuar, ishujt lavdishme Mesdheut dhe natyrisht karaktere të ndryshme nga mitologjia greke. Titan Storm është një vend i caktuar që në fakt kombinon të gjitha këto në një. Kjo slot NextGen ka 243 paylines dhe premtimet për të ju ofrojnë më shumë se vetëm një temë emocionuese. i interesuar? mirë, Lexo.


CoinFalls-Casino-PlayNow

Rreth Developer

NextGen është një zhvillues teknologji lojrave bazuar nga Las Vegas, SHBA. Ajo ka qenë në zhvillim të biznesit software për një kohë të gjatë tani dhe ka disa lojëra elektronike blockbuster të saj të kreditit të tilla si Kleopatra, Da Vinci karo slots etj.


titan-stuhi

Rreth lojë

Titan Storm është një nga ato lojëra slot që kap vëmendjen tuaj çastit shumë ju vë sytë mbi të. Ajo që është e bukur për të parë! Sfond i mrekullueshëm e maleve dhe ishujt bëjë vendosjen e përkryer për rrotullat. Të lëkundet vetë janë të mbuluara me simbole të tilla si flakë shpatat, skulls, një grua e bukur, një planet shpërthimet, etj. Të gjithë duket se kanë ardhur drejt nga disa histori mitologjike greke. Shpata zjarrtë dhe shpërthimet simbolet planetit kanë vlerën më të lartë, ndërkohë që ka edhe disa simbole bonus në formën e simbolit Titan dhe simbolin e tempullit. Titan është e egër, ndërsa tempulli është shpërndaj.

Si egër dhe shpërndaj ndihma shkaktojë bonus raundin e lirë tjerr. Këtu ju të merrni 10 rrotullime falas nga default. Gjithashtu, të egra dhe shpërndaj kombinohen për të vepruar si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera. për më tepër, në qoftë se keni tokë ndonjë fitore me 5 simbolet, një shumëzues i 5x do të aplikohet automatikisht në fitoren tuaj. rrotullime Raundi i lirë mund të jetë ri-shkaktuar nga ulje më shumë shpërndan.


titan-stuhi-ipad

Titan Storm ka 5 reels dhe 243 paylines. Që nuk ka paylines fikse këtu, shanset tuaja për marrjen e një fitore kanë më shumë gjasa të ndodhë. Loja mund të luhet nga aq pak sa 25p per tjerr për të sa më shumë që 50 £ për rrotullim.


CoinFalls-Casino-PlayNow

vendim

Titan Storm është një nga ato lojëra elektronike të rralla që kombinon gjithçka që ju nevojitet në një lojë slot në vetëm proporcion të drejtë. Ju keni një temë e madhe, disa animacione fantastike, dhe disa gameplay të vërtetë të mirë. Asgjë më shumë u largua për të kërkuar, e drejtë?