Sam On The Beach

Substitution Symbols


Pesë lëkundet dhe 243 paylines slots, Sam në plazh është i bazuar në Troll favorite tona nga Electric Sam. Këtë herë ai është me familjen e tij në një pushim në Karaibe. Bashkohen me ta në shëtitje fun në plazh. Kjo lojë zbavitëse është në dispozicion për të luajtur në Në Mbretërinë e Bashkuar kazinove më të mira online.

Unique Gameplay

Rreth Developer të Sam në plazh

ELK Studios ka qenë rreth e rrotull që nga viti 2012 dhe ka dalë si një kazino shquar Software Developer. Kompania furnizon lojë për shumë operatorëve lojrave. Ky vend i caktuar është zhvilluar nga ana e tyre dhe mund të luhet në Në Mbretërinë e Bashkuar kazinove më të mira online.


iphone

Rreth lojë

Ky vend i caktuar mund të ketë pesë lëkundet themelore, por ka gjithsej 243 mënyra në të cilat ju mund të vendosni bast dhe të fitojë. Sfondi tërheqës shikimi i lojës tregon një skenë të përsosur të plazhit. Simbolet në rrotullat janë të gjitha në përputhje me temën në lojë që mund të duke luajtur në Në Mbretërinë e Bashkuar kazinove më të mira online. Simbolet me vlerë të ulët janë neoni ngjyrë gaforret, yll deti, dhe seahorses. Simbolet me vlerë të lartë janë Sam Troll dhe familja e tij e cila përfshin gruan e tij Sandra, vëllai i tij, përhap, dhe vajza e tij Maggie.


Tiparet e ndryshme të kësaj Në Mbretërinë e Bashkuar kazinove më të mira online slot janë:

  1. rrotullime falas- Shpërndaj është ikona zile dhe ajo shkakton këtë funksion kur tre ose më shumë prej këtyre shpërndan tokës në reels.You do të merrni 5, 10, ose 15 rrotullime falas për ulje 3, 4, ose 5 shpërndan.
  2. Beach Memories Respin- Kur ju keni një kombinim horizontale linjë të të gjithë anëtarëve të familjes, atëherë ky tipar do të iniciohet. Ju merrni një respin me 4 Wilds ngjitet.
  3. trajton elektrike- Ky funksion është i gjallë gjatë raundit të rrotullime falas dhe të gjithë katër anëtarët e familjes të luajë një rol në këtë. godit 3 ose më shumë ikona Sam në rrotullime falas dhe ai elektrizon një ikonë të rastit i cili pastaj bëhet ngjitet egra. godit 3 ose më shumë ikona Sandra dhe ajo i jep deri në 10x shumëzues 3 icons Maggie dhe ajo rrit shanset tuaja fituar duke bërë të gjitha ikonat e ulëta vlerë zhduken nga rrotullat. godit 3 icons Ted dhe ai ju jep një koeficient ngjitet.

Unique Gameplay

përmbledhje

ajo është një kënaqësi, lojë të kënaqshme me shumë karakteristika për të mbajtur ju të interesuar në lojë. The Në Mbretërinë e Bashkuar kazinove më të mira online lojë ju lejon për të fituar deri në 2,275 herë bast tuaj.

Sticky Win Re-spins