Luck O Fortune vishet irlandezë

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


CoinFalls Casino

Luck O Fortune vishet irlandezë është një lojë e gjallë slot bazuar në folklorin irlandez përfshin një zanë quajtur fat Leprechaun. Më shumë si Santa Claus, Leprechaun dhuratë ju me ngarkesa e fat që mund të merrni ju pasuri. Në këtë UK Shkarko pa pagesë vishet lojëra elektronike lojë, ka pesë reels dhe tre rreshtat e simboleve ngjyra. Sfondi është një grassland harlisur gjelbër me një ylber të ndritshme që duket shumë i gjallë dhe heq disponimin tuaj. Muzika lumtur që luan krahas lojës shton elementin fun me temën. Loja ka dy modes ku ju mund të luajnë me një slot vetme ose katër lojëra elektronike në një kohë. Kufiri bast në lojë bazë është £ 0,10-500 £, ndërsa rrotullime pasuri të lejojë që të bast nga 2 £ në £ 500 per rrotullim.

Get Fruity Slots

Rreth zhvilluesi i Luck O 'Fortune vishet irlandeze

Kjo ngjyra Leprechaun bazuar theme slot është zhvilluar nga lojrave Blue Print. Ata kanë disa vjet eksperiencë në industrinë e kazino online që ka bërë një zgjedhje popullore për faqet kazino, si dhe lojtarë.

Për lojë

kjo UK Shkarko pa pagesë vishet lojëra elektronike Loja luhet me simbolet e saj tërheqëse. Ka pots e monedhave të arit, së bashku me të kuqe, gemstones blu dhe jeshile. Tenxhere prej ari ju paguan aksioneve të lartë të 500 monedha në pesë paraqitjet simbol. Simbolet Card nga 10 në një i përkasin hedhur paguar kategori. Ka dhjetë paylines në lojë dhe të gjitha simbolet paguajnë pozicionet ngjitur nga të dy mënyra. Nuk është një simbol bonus i cili është logo e lojës dhe kjo duket vetëm gjatë vishet fatit.

  • Fortune vishet: Kjo është alternativa që ju mund të zgjidhni çdo moment të kohës gjatë kësaj UK Shkarko pa pagesë vishet lojëra elektronike lojë. Ju mund të toggle mes dy ndeshje në çdo kohë që ju dëshironi. Pjesa më e mirë e këtyre vishet janë, ka katër lojëra elektronike të ndryshme me pesë lëkundet dhe tre rreshta secili. Si fillon niveli i një muzikë të veçantë fillon të luajë në sfond.
  • Fitues në Fortune vishet: Të rrotullime në këtë UK Shkarko pa pagesë vishet lojëra elektronike Niveli game punon ndryshe se lojë bazë. Këtu bonus loja logo simbol shtohet gjatë rrotullimit në slot parë. Numri i simboleve logo që shfaqen në slot e parë është përsëritur në lojëra elektronike mbetura. Në fund të tjerr në çdo slot, simboli bonus zbulon në një simbol mister dhe ju mund të fitojë të mëdha me to.

Play Casino Games Now

përmbledhje:

Me dy mënyra të ndryshme dhe të dyanshëm kombinime simbol, kjo UK Shkarko pa pagesë vishet lojëra elektronike është padyshim më e mira për të bërë një fitim.

CoinFalls Free Casino