Rreth Coinfalls.com

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


CoinFalls is the newest hangout for all you mobile casino players. It’s your chance to play all the latest mobile casino and slot games in a safe and secure environment. Ne ofrojmë lojëra elektronike celular tuaj të preferuar dhe lojra kazino në pajisjet tuaj Android ose iOS. optimizuar plotësisht për smartphones dhe tableta fundit, we provide you an exciting and satisfying mobile gaming experience.

Free Casino Games UK

Play Slot Games

games CoinFalls janë mundësuar nga Nektan, që zhvillojnë, licencës dhe vepron Gaming Real Parave (RMG) dhe Gaming freemium në tregjet globale të rregulluara. Nektan është një kompani private e kufizuar e regjistruar në Gjibraltar (Firma Numri 100221) me Zyrën e saj në 23 Portland House, Glacis Road, Gjibraltar. Ajo është e licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit dhe rregullohet nga Gjibraltarit fatit Komisionerin nën Qeverinë e Aktit bixhozit Gjibraltarit 2005.


 

në CoinFalls, we have a quick and simple registration process and with our free £5 no deposit bonus offer, ne të ju lejojnë të përjetojnë lojra pa bërë një depozitë fillestare. Luaj HTML cilësi HD 5 lojëra që ju ofron visually mahnitëse dhe gameplay funksion të pasur në lëvizje.

iPhone, Android Casino Games

Një shumëllojshmëri të gjerë e lojrave janë në dispozicion në CoinFalls. From mobile slots to table games such as Blackjack and Roulette, ne kemi marrë atë të gjithë! Provoni dorën tuaj në lojëra elektronike celular emocionuese të cilat janë të bazuara në tema që variojnë nga sportet në det të lartë në mumiet egjiptiane! Shkruani xhunglave Mayan apo të thatë Wild West, think about the sweet candies or enjoy the fresh Fruit fiesta, kur ju luani lojra tona slot! Zgjedhja të ndryshme është ajo që e bën këtë koleksion të kufizuar të lojrave interesante.

CoinFalls treats its players with a shower of bonuses, pagesa të shpejtë dhe promovime ekskluzive të cilat janë të përshtatshme për të gjitha buxhetet dhe llojet e lojtarëve. Mbajtja e kodrina shtesë të holla në janë pasuese parë, shpërblimet dytë dhe të tretë depozitave. Të gjitha transaksionet janë kryer duke përdorur teknologjitë më të fundit SSL encryption mbajtjen e informacionit lojtarët sigurt dhe të sigurt.

Fruity & Juicy Slot Games

CoinFalls është e angazhuar për të Drejtë dhe të lojrave Përgjegjës. All the games are independently tested and certified by reputed auditors such as the NMI. As part of our social responsibility we encourage players to be in control of their gambling habits.

To ensure the players enjoy their games in a stress free environment, ne kemi një ekip të dedikuar mbështetjen e klientëve për t'ju ndihmuar në rast se ju keni ndonjë pyetje.

Luaj në CoinFalls dhe të gëzojnë të vendosur refreshingly re të lojrave kazino celular në Android ose iOS pajisjet tuaj sot!

Blackack, Roulette, Slots for Free! Play Now!