Termat dhe kusht për Bonus Spin e enjte

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


TERMAT DHE KUSHTET

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 dhe 23:59 on 4th, 11th, 18th, 25JANAR 2018.
 3. GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 4. Shpërblimet e mëposhtme janë të disponueshme:
 5. Depozitë midis 10 £ & £ 19 për të marrë një bonus prej 10 vishet bonus.
 6. Depozitë midis 20 £ & £ 49 për të marrë një bonus prej 20 vishet bonus.
 7. Depozitojë £ 50 ose më lart për të marrë një bonus prej 50 vishet bonus.
 8. Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë në atë ditë.
 9. These Spins will be worth 20p and valid on Gonzo’s Quest™
 10. In order to activate the spins players must launch Gonzo’s Quest™
 11. Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj. Çdo fitimet nga vishet jepen në fondet e bonusit.
 12. Fondet Bonus kryer një kërkesë wagering të 30x shumën e shumës tuaj përkatëse bonus dhe duhet të plotësohen para se ndonjë fitimet janë konvertuar në të holla mbuluar.
 13. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat e fatit të caktuara.
 14. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 15. 4x Konvertimi: shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus të holla do të jetë i mbuluar në 4x shuma bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 16. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 17. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 18. Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Isle O'Plenty, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II,  , shkop polici, Cats, chilli Gold, Roulette Evropian, Fatet e Spartës, i Artë, Gorilla Go Wild, Hi-Low Blackjack, Hi-Low Gambler, Hooks Hero, Jackpot Jester Wild Ikonë, JJ50K, Baccarat live, Blackjack jetojnë, Roulette jetojnë, Lucky Larry Lobstermania, MegaJackpots Cleopatra, Megajackpots Siberian Storm, Megajackpots Star Lanterns, Megajackpots Wolf Run, Fitore përbindësh, Motorhead, American Roulette, Blackjack Classic, Oasis Poker, ponton, Texas Holdem, Putrat e Fury, Planet e Apes, Sekretet e Atlantis, Slots-o-Gold, Spin Magjistare, Starmania, avulli Kulla, Super Diamond Deluxe, super Spinner, Top Cat, Ultimate X Pesë Luaj Poker, Vikings e Fortune, Winstar, Kope ujqish, Worms dhe Harley Davison Freedom Tour.
 19. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profili im” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 20. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 21. Kushtet standarde & kushte zbatohen.
 22. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.
 23. Ju lutemi të rrezikoj me përgjegjësi. Vizitoni www.begambleaware.org për më shumë informacion.