Termat dhe kusht për Bonus Spin e enjte

FREE SPINS THURSDAY TERMS AND CONDITIONS

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 dhe 23:59 on the 6th, 13th, 20th dhe 27 korrik 2017 (BST).
 3. BST is the equivalent of ACST -8.30hrs, PTZ + 8orë
 4. Players must have deposited a minimum of £10 during promotional period to qualify.
 5. Një bonus i 20 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 6. These Spins will be worth 0.1 and valid on Fairytale Legends: Hanzel and Gretel
 7. Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 20 rrotullime falas në përrallë Legends: Hanzel and Gretel on their first deposit within in the promotion period.
 8. Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 9. In order to activate the spins players must launch Fairytale Legends: Hanzel and Gretel
 10. All winnings earned from the spins will be rewarded in bonus funds and carry a wagering requirement of 30X the total bonus amount earned
 11. Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Staxx, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.
 12. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 13. Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 14. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 15. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 16. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Guns ‘NRoses, Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Chaos Reel, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra Megajackpots, Siberian Storm Megajackpot, Isle O’Plenty, Wolf Run, yll Lanterns, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II Avalon, krimba, Top Cat, 100K Pyramid, Dritare e zezë, Family Guy, Ghostbusters, Hot Rolls Super Times Pay, Jeopardy, Lucky Larrys Lobstermania 2, Noahs Ark, Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood, Western Belles, Wheel of Fortune Triple Extreme Spin and Wheel of Fortune: Ultra 5 lëkundet.
 17. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 18. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek “profile” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.
 19. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 20. Kushtet standarde & kushte zbatohen.
 21. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.