Termat dhe Kushtet – Java e Pashkëve

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Termat dhe Kushtet

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • This promotion will be active on 13thApril 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “20VINCI”‘
 • Një bonus i 20 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Da Vinci Diamonds.
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 20 free spins on Da Vinci Diamonds on their first deposit within in the promotion period.
 • Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • In order to activate the spins players must launch Da Vinci Diamonds only
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus
 • This promotion will be active on 14th April 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH100
 • Një bonus i 100% e depozitave tuaj të parë në atë ditë deri në një maksimum prej £ 100 do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet capped mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • This promotion will be active on 15th April 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEO50
 • Një bonus i 50 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 50 free spins on Cleopatra on their first deposit within in the promotion period.
 • Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • In order to activate the spins players must launch Cleopatra only
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus
 • This promotion will be active on 16th April 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeBOOSTED
 • Një bonus i 50% of your first deposit of that day up to a maximum of £250 will be added to your account.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet capped mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • This promotion will be active on 17th April 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “STAR25”
 • Një bonus i 25 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Starburst
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 25 rrotullime falas në Starburst në depozitimin e tyre të parë brenda në periudhën promovimin.
 • Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Për të aktivizuar lojtarët vishet duhet të nisë vetëm Starburst
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus
 • This bonus will be active 18th April 2017 (GMT).
 • To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 vishet bonus, players must deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEOMATCH
 • Një bonus i 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet capped mund të tërhiqet.
 • Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë të periudhës promovuese vetëm.
 • The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 spins on Cleopatra
 • Free spins and Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Në mënyrë për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë Cleopatra
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 • This promotion will be active on 19th April 2017 (GMT).
 • Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH200
 • Një bonus i 200% of your first deposit of that day up to a maximum of £40 will be added to your account.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet capped mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Pa pagesë Lojërat Triple Red Hot 7 s, Ajo është një Girl Rich, Tea Texas, Triple Diamond, 100,000 piramidë, Capt. Treasure Quest quid-së, Fortune Faraonit, Cleopatra, Da Vinci Diamonds, Diamond Mbretëresha, Hot Roll Super Times Pay, Paratë mesjetare, nuvorish, Shamrockers Eire të Rock, vegas Foshnja!, Cats, Kitty Glitter, Barka e Noes, Heroes nordike, Silent Movie, Pixies e Pyjeve, Dritare e zezë, Coaster Cash, Cleopatra PLUS, Coyote Hëna, Da Vinci Diamonds Luaj Dual, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Maska e San Marco, Thesaret e piramidave, Wolf Run, Mis Red, Mis White, Bubble Craze, Dita e të vdekurve, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, pritje në ajër të pastër, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Coaster Cash, Cleopatra PLUS, Coyote Hëna, Da Vinci Diamonds, Luaj Dual, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Maska e San Marco, Riches Mayan, Thesaret e piramidave, Wolf Run, Mis Red, Mis White, Bubble Craze, Dita e të vdekurve, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, pritje në ajër të pastër, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Gypsy Hëna, Hexbreaker 2, në BloomJeopardy!, sillen Panther, Storm Siberian, Wheel of Fortune® On Tour, Wheel of Spin Fortune® Triple ekstreme, Wheel of Fortune® Ultra5Reels, Lobstermania 2Natural Powers Lucky Larry s, Pacific Paradise, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Transformers Beteja për Cybertron, Candy Bars, Crown i Egjiptit, Thesaret e Trojës, 1421 Voyages e Zheng He, 100 Zonja, 100 Pandas, Apollo Rising, StinkinRich, Wolf Rising, Western Belles, Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 • kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Chaos Reel, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II dhe Avalon.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek “profil” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.