Termat dhe kushtet e Jungle Shpirtit

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


TERMAT DHE KUSHTET

 • The “Jungle Fever” Network Promotion will run between Monday 5th and Sunday 11th June 2017.
 • mekanikë: Every time a player plays a minimum of £10 (ose ekuivalent tjetër monedhë) on across Jungle Spirit: Call of the Wild™ will receive 1* bileta e hyrjes në llotari. * I njëjti lojtar mund të merrni një maksimum prej 50 bileta llotari në ditë.
 • Qualifying Games: Jungle Spirit: Call of the Wild™.
 • Draw will be held on Monday 12th June and winners will be announced by Tuesday 13th June 2017.
 • Winners will be found across the network by random prize draw.
 • Llotari do të kryhet vetëm një herë. If the winning Player cannot be contacted successfully notwithstanding Agency’s or the Operator’s attempts the prize award may be declared void at NetEnt’s discretion, konsekuent të cilat çmimi nuk do të ndahen për çdo pjesëmarrës tjetër.
 • Çmimet:
Rank Prize
1st £1,700
2nd £255
3rd £212.50
4th – 500th £12.75
 • The cash prizes are worth £8,500 and will be shared amongst 500 fituesit.
 • Ndonjë kosto që lidhen me tatimet do të jetë përgjegjësi e lojtarit.
 • Secili operator me fitues player / s janë të informuar lojtar dhe të paguajnë çmim të holla në llogarinë lojtar.
 • shpërblime të holla nuk do të ketë kërkesat wagering. Lojtaret mund të tërheqë çmime menjëherë që ata dëshirojnë ta bëjnë këtë.
 • Në mënyrë që të llogaritur kërkesat minimale wagering në rast të mos-EUR monedhën, NetEnt do të përdorë bast minimale e lojrave kualifikuese pavarësisht monedhës dhe është konvertuar në mesnatë në fund të ditës së parë të Promo nga depoja dhënave BI.
 • NetEnt do të kthejë shpërblime të holla në bazë të vlerave të përmendura më lart, por konvertuar (duke përdorur normat mesatare mujore) në monedhën e faturimit përdoret zakonisht.