Termat dhe Kushtet – e martë Match & rrotullime

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Termat dhe Kushtet

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 2. This bonus will be active daily on 4th, 11th, 18th, 25Prill 2017 (BST).
 3. BST është ekuivalenti i -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 bonus Spins, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 5. Një bonus i 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.
 6. Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet capped mund të tërhiqet.
 7. This promotion will only be valid on your first deposit of each day within in the promotion period.
 8. The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 9. Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 spins on Cleopatra
 10. Free spins and Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 11. Në mënyrë për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë Cleopatra
 12. Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 13. Vetëm wagering në këto lojëra: Pa pagesë Lojërat Triple Red Hot 7 s, Ajo është një Girl Rich, Tea Texas, Triple Diamond, 100,000 piramidë, Capt. Treasure Quest quid-së, Fortune Faraonit, Cleopatra, Da Vinci Diamonds, Diamond Mbretëresha, Hot Roll Super Times Pay, Paratë mesjetare, nuvorish, Shamrockers Eire të Rock, vegas Foshnja!, Cats, Kitty Glitter, Barka e Noes, Heroes nordike, Silent Movie, Pixies e Pyjeve, Dritare e zezë, Coaster Cash, Cleopatra PLUS, Coyote Hëna, Da Vinci Diamonds Luaj Dual, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Maska e San Marco, Thesaret e piramidave, Wolf Run, Mis Red, Mis White, Bubble Craze, Dita e të vdekurve, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, pritje në ajër të pastër, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Coaster Cash, Cleopatra PLUS, Coyote Hëna, Da Vinci Diamonds, Luaj Dual, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Maska e San Marco, Riches Mayan, Thesaret e piramidave, Wolf Run, Mis Red, Mis White, Bubble Craze, Dita e të vdekurve, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, pritje në ajër të pastër, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Gypsy Hëna, Hexbreaker 2, në BloomJeopardy!, sillen Panther, Storm Siberian, Wheel of Spin Fortune® Triple ekstreme, Wheel of Fortune® Ultra5Reels, Lobstermania 2Natural Powers Lucky Larry s, Pacific Paradise, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Transformers Beteja për Cybertron, Candy Bars, Crown i Egjiptit, Thesaret e Trojës, 1421 Voyages e Zheng He, 100 Zonja, 100 Pandas, Apollo Rising, StinkinRich, Wolf Rising, Western Belles, Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro, will count towards the reduction of the wagering requirement.
 14. Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 15. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 16. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 17. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 18. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 19. Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 20. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Chaos Reel, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra Megajackpot, Siberian Storm Megajackpot, Isle O'Plenty, Wolf Run, yll Lanterns, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II dhe Avalon.
 21. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profil” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 22. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 23. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 24. standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 25. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.