Termat dhe kusht për Weekend Promo

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

CHOOSE YOUR MATCH WEEKEND! Termat dhe Kushtet

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky bonus do të jetë aktiv në mes të 00:01 dhe 23:59 on the following dates 7th – 9th korrik, 14th – 15th korrik, 21st – 23rd, 28th – 30th July (BST)
 3. BST is the equivalent of ACST -9.30hrs, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. Depozitojë një minimum prej £ 10 për të marrë një 50% match up to £25
 5. Or deposit over £25 to get a 100% Match up to a maximum of £100.
 6. Bonus funds carry a wagering requirement of 30x the sum of your deposit and bonus amount (e.g. £10 deposit + £10 bonus x 30= £600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 7. This bonus will be active on your first deposit of the promotional period only.
 8. Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 9. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 10. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 11. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet bonus të konvertohet automatikisht në para të gatshme një herë wagering është i plotë
 12. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 13. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Bonus spins remain valid for 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 14. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Avalon, Wheel of Fortune në Tour, kampion pistat, Slot O Gold, super Spinner, Super Diamond Deluxe, krimba, Top Cat, 100K Pyramid, Dritare e zezë, Family Guy, Ghostbusters, Hot Rolls Super Times Pay, rrezik, Lucky Larrys Lobstermania 2, Barka e Noes, Sherlock Holmes: Gjueti për Blackwood, Western Belles, Wheel of Fortune Spin Triple ekstreme, Rrota e fatit: ultra 5 lëkundet, përhap
 15. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profil” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 16. standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 17. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 18. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 19. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.