Termat dhe Kushtet – Dita e Shën Patrikut 50% Win Boost

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


RAINING POTS OF GOLD TERMS AND CONDITIONS

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 2. This promotion will be active 17th – 19th March 2017 (GMT).
 3. GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. To be eligible for the bonuses, players must deposit a minimum of £10 within the promotional period.

BONUS SPINS

 1. Një bonus i 10 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 2. These Spins will be worth 20p and valid on Shamrockers Eire to Rock only.
 3. Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 spins on Shamrockers Eire to Rock only on their first deposit of each day of the promotion period.
 4. Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë në atë ditë.
 5. Maximum bonus per day is 10 rrotullime. Maximum overall bonus of the promotional period is 30 rrotullime.
 6. Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 7. In order to activate the spins players must launch Shamrockers Eire to Rock.

WIN BOOST

 1. Vetëm Fitimi dhe Humbja (P&L) activity during the promotion period will count towards qualification for the Win Boost.
 2. Win Boost do të jepen në bazë të fitimit neto (fitimet para reale) në të gjitha lojrat e fatit.
 3. Lojtaret duhet të ketë depozituar £ 10 në periudhën promovimin për t'u kualifikuar.
 4. Në rast se net juaj P&L është përllogaritur mbi £ 10 në fitimet, ju do të merrni një nxitje të llogaritet në 50% of your winnings on slot games up to a maximum of £200.
 5. Maximum shuma totale fitore të rritur është 200 £ në fondet bonus.
 6. Standard kërkesat wagering bonus të 30x shuma bonus të aplikojnë para bonuse apo ndonjë fitimet capped mund të tërhiqet.
 7. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 8. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 9. Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 10. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 11. Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 12. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 13. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Roses Guns 'N', Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Chaos Reel, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II dhe Avalon.
 14. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni në "profilin" seksionin për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 15. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 16. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 17. i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.