Kushtet & Conditions Trustly Prize Draw

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Kushtet & Kushtet:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të zhvillohet nga 00:01 24th korrik 2017 deri 23:59 30th korrik 2017 (BST).
 • BST është ekuivalenti i -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Në mënyrë që të marrin pjesë në “prize drawplayers must deposit a minimum of £20 using Trustly as their payment method during the promotional period to gain 1 entry ticket.
 • Every £20 that the player deposits will warrant 1 biletë në barazim. There is no maximum amount of tickets which a player can be awarded.
 • The “winners” of the “cash drop” will be chosen at random within 3 ditë pune nga fundi i nxitjen
 • Çmimet do të jepen si më poshtë: 20x £100 cash prizes
 • Ky turne është i gjallë në të gjithë rrjetin Nektan në kazinove të shumta.
 • Prizes can take up to 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Once credited your prize remains valid for 28 ditë. Should you not play during these 28 days we have right to remove the funds
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Termave dhe kushteve standarde zbatohen.
 • For a free entry into the draw please send an email with the subject line “trustly” to VIP@nektan.com.
 • Gamble me përgjegjësi. For more info visit www.gambleaware.co.uk