VIP

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


CoinFalls Casino

në CoinFalls, ne si për të trajtuar lojtarët tanë për besnikërinë e tyre me një ftese te Programit ekskluzive VIP! Anëtarët e përfitimit programit VIP nga shpërblimet shtesë dhe oferta cashback në kazino CoinFalls. Anëtarët janë dhënë me çmime të shpeshta dhe promovime që do t'u japë atyre privilegje të veçanta VIP në kazino.

Programi VIP është vetëm për lojtarët që marrin ftesa të veçanta në bazë të veprimtarisë së tyre duke luajtur per muajin. The more you deposit and play, më mirë shanset tuaj për të marrë një ftesë.

Play Casino Games Now

Nëse jeni të ri për të CoinFalls tona kazino celular, but are a member of similar programmes at other casinos, ju lutem na tregoni kështu që ne mund të ju dërgojnë një ftesë.

anëtarët VIP mund të përfitojnë nga:

  • Menaxherët e përkushtuar VIP për menaxhimin llogarinë tuaj
  • Mikpritja personalizuar
  • Bonuset shtese
  • ofron cashback
  • Çmimi i rregullt tërheq
  • oferta ekskluzive dhe promovime

Loaded P I

Përjetojnë të gjitha këto gjallërim përveç të ofertave të rregullta dhe bonuse promovime. Për më shumë informacion na kontaktoni në support@coinfalls.com ose talktous@nektan.com

Ju gjithashtu mund të na kontaktoni në: +44 203 478 2648

Play Casino Games Now