Weekend Promo Terms and Conditions

Termat dhe Kushtet

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. This bonus will be active between 2nd-4th, 9th-11, 16th-18, 23rd-25 qershor dhe 30 qershor – 2nd korrik. (BST)
 3. BST is the equivalent of ACST -9.30hrs, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. Deposit a minimum of £10 to get 25 bonus spins on Cleopatra. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code SPINS
 5. Një bonus i 25 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 6. These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra only.
 7. In order to activate the spins players must launch Cleopatra
 8. Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 9. Bonus funds carry a wagering requirement of 30x the sum of your deposit and bonus amount (e.g. £10 deposit + £10 bonus 30= £600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 10. Or deposit a minimum of £10 to get 100% Match up to a maximum of £100. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code BONUS
 11. This bonus will be active on your first deposit of the promotional period only.
 12. Free spins and Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 13. Winnings earned from the bonus will carry a wagering requirement of 30x the total bonus amount earned.
 14. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 15. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 16. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Bonus funds convert automatically to cash once wagering is complete
 17. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 18. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Bonus spins remain valid for 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 19. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns ‘NRoses, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Avalon, Wheel of Fortune on Tour, Champion Raceways, Slot O Gold, super Spinner, Super Diamond Deluxe
 20. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profile” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 21. standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 22. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 23. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 24. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.